Malo sexu vo vztahu

Príspevok v téme: Malo sexu vo vztahu
Pepetra

Ahoj, mam vazny vztah a priatela milujem ako nikoho predtym, ale mame malo sexu, niekedy aj 3-4 tyzdne nic, ide mi to na mozog. Nikdy by som ho nepodviedla. Sme spolu skoro 3,5 roka a budeme sa v lete brat. Mam kolegu, s ktorym nic nechcem, aj keby som nikoho nemala, je zenaty s dvomi detmi. Ale musime kazdy den spolu uzko spolupracovat, neda sa to obmedzit. A hrozne ma pritahuje. Uz mi z neho sibe. Prosim, co mam robit. Hrozne ma to obtazuje, som z toho nestastna. Diky za rady.

fero3

Ahoj Pepetra,nečital som všetky prispevky,on ma 26.sex raz za mesiac ,nie je normalny.To že ta pritahuje iny muž ,nema so sexom nič spoločne ,je to prirodzene,hlavne ked si s nim v kontakte a poznaš ho.je na tvojej vlne,to neznamena že treba rozbit rodinnu.Dost nechapem prispevok:ZpohladuZeny: 1,už v 19.storoči sa liečila depresia ženy,takzvaným ukojenim.2.žensky orgasmus je na 80% psychyckeho charakteru,takže existuju ženy ktore si v klude dokažu privodit orgasmus predstavou.3.atd.takže v ohlade sexu si dost mimo.
Ohladom tvojho vztahu,častejšie to robia 50 ročny,vyhovorky typu sklamany z predchadzajuceho vztahu,/nebud naivna/
1 určite si nespokojna s absenciou sexu.
2,určite ta uraža že nevzrušuješ partnera.
pekne od teba že si to chcela predabatovat s partnerom,ale tu asi nepomože nič.Budu len vyhovorky ,moj nazor na dost % je teply alebo inač uchylny.neviem či by pomohla navšteva sexuologa,,skus,,určite neuvažuj o tehotenstve,ani svadbe.Zamysli sa nad sebou a utekaj,kym možeš.inač budeš lutovat.

masturbation

A to ani petting na tebe nevykonava?
Vies? Hladenie prsnikov, masaz klitorisu, prstovanie, bozkavamie prsnikov a oral ..Nic z toho?
Aspon to by mohol ked samotny sex odmieta. Potom je divny byt vo vztahu a netuzit po babe ktoru mam poruke..

Pepetra

Skusim mu to povedat viac priamo, o tom pohybe, aj ja si myslim, ze by mu to mohlo prospiet. Nech sa trochu fyzicky rozhybe. Mozno sa rozhybe aj v dalsich fyzickych aktivitach. Nemyslim si, ze zena nema pravo pocitovat nedostatok sexu. Ked je neuspokojena, je normalne, ze citi sexualne napatie. A, zial, ked denne travi cas v cisto muzskom kolektive, prejavi sa to tam. Ja prave s nikym inym nechcem nic mat, ale ta pritazlivost tam je a je to neprijemne, obtazuje to.

Antisexx

Hiiijooo- ty si to prirovnal k jedlu. Tvrdis ze ked je clovek hladny tak zozerie prve co uvidi. Avsak zabudas na to ze bez jedla sa zit neda, neviem kolko vydrzi clovek bez jedla ale musí to byť mučiva smrt. Ale clovek bez sexu? Na to sa umiera? V tom pripade som uz niekolko rokov po smrti.

@Tutanchamon, aj ty si prikladom toho ze bez sexu sa da zit. Veď aj ty žijes či nie? :) citas a pocujes ze ludia sex miluju ale kedysi sme si tu na fore pisali že mne sex nič nevraví. Pocuvas vascinu ale pozri sa aj na menšinu. Je vela ludí ktorym sex nič nehovori ocividne to tak ma aj frajer uzivatelky. Ja by som za to zase bola vďacna. Ludia sa boja povedat ze sa im sex nepaci, ze je to napriklad hnusne a neprijemne lenže nepovedia to pretože by ich vacsina odsudila za to. A tak sa prisposobuju iným. Tak isto ako aj vegetariani, aj tí su doteraz odsudzovani za svoje nazory mnohokrát .. co absolutne nechapem ved je to ich život ?
Proste si si našla asexuala, on ten sex nepotrebuje musis to pochopit; zmier sa s tým alebo si najdi iného.

ZpohladuZeny

Ako žene moze udierat na hlavu nedostatok sexu? Alebo chlapovi? No dobre u chlapa to este ako tak pochopim veď on "to" musi zo seba dostat von ale žena? Nam sa predsa nič nehromadí a nebude nám z toho raz hrozit rakovina prostaty... v každom prípade, ruky máme skoro všetci, tak preco kvoli tomu nicit pekný vztah ak podstatnejsie veci funguju dobre? A nie kazdy hned skace do postele s druhým. To je bohové riešenie ale že uplne. Ty ten sex mávas ale nie často.. niekedy jednoducho nemožme mat stale to co chceme najviac ci? Tak nehovor ze ti to udiera na hlavu lebo jednak si žena a ruky maš tiez.

hyrax

Tak ako ja si myslim, ze to, aku ma kto chut na sex je velmi individualne. Takze dokazem pochopit, ze on ju mozno nema. Ale v priemere maju ludia v jeho veku chut urcite vacsiu. To, ze nesportuje, si myslim mu (nielen) v tomto velmi nepomaha. Aspon podla mojej skusenosti, to tak rozhodne je. Ked mam obdobia, ze sa nehybem, tak je to poslabsie. Ale ked sa zas dokopem k tomu, ze sa niecomu pravidelne venujem - sportujem, pocitujem dost vyrazny narast chuti. Kolkokrat je to este v ten den hned po treningu alebo aspon na druhy den. To mam chut doslova obrovsku, az taku, ze to proste musim ventilovat lebo by mi inak vybuchla hlava :D . Ten pohyb, by mu teda mohol prospiet. Ale to samozrejme musi on sam chciet.

Pepetra

On je hrozne pohodlny, ani len na prechadzku sa neda nahovorit. Ma 26. On fyzicku aktiviu nevyvija vobec ziadnu, vsade autom.

hyrax

Mozno proste len fakt nema chut. Nema vela stresu, prace? Alebo nejaky iny problem? Sportuje vobec? Kolko mate rokov?