Malo sexu vo vztahu

Príspevok v téme: Malo sexu vo vztahu
Pepetra

Ahoj, mam vazny vztah a priatela milujem ako nikoho predtym, ale mame malo sexu, niekedy aj 3-4 tyzdne nic, ide mi to na mozog. Nikdy by som ho nepodviedla. Sme spolu skoro 3,5 roka a budeme sa v lete brat. Mam kolegu, s ktorym nic nechcem, aj keby som nikoho nemala, je zenaty s dvomi detmi. Ale musime kazdy den spolu uzko spolupracovat, neda sa to obmedzit. A hrozne ma pritahuje. Uz mi z neho sibe. Prosim, co mam robit. Hrozne ma to obtazuje, som z toho nestastna. Diky za rady.

Pepetra

Ano, citim sa zle, ked sa mu musim vnucovat. Pritom pred vztahom s nim, ked som nikoho nemala, som si mohla vyberat, keby som chcela chlapa len na sex, co som, samozrejme, nechcela. Tak mi to pride divne, ze cudzi chlapi si ma obzeraju a moj vlastny, ktory jediny ma moze mat, na mna kasle. Z nejakeho dovodu. Navrhnem mu asi toho sexuologa. Aj ked na mna bude asi pozerat ako puk.

petroneta

"Ked sa vam podari splodit potomkam je velka pravdepodobnost že sa to zmeni."
čo sa zmení? Po pôrode ona 6 týždňov nebude môcť a kým bude dojčiť, možno nebude cítiť potrebu tak často. Ale keď prestane dojčiť, ono to príde znova. Bude chcieť aspoň raz, dvakrát do týždňa. Bude sa cítiť permanentne frustrovaná.

fero3

Ahoj, Pepetra,už som ty raz napisal,skus vyhladat odbornu pomoc,sexuologa.Samozrejme vztah tvoria 2,musi chciet ist aj on.Vyhovorka v predchadzajucom vztahu som viac sex...je dost hlupa.ludia po sklamani but rychlo chcu naplast/iny partner/kym nenajdu praveho.alebo ostanu chvilu sami.Ohladom odmakat sama :snaž sa trocha uspokojit a jeho nechaj nedokončeneho,aj to je riešenie.V tvojom pripade je tažko radit,uvedom si že jeho postoj nepozname,tebe určite nepovie pravu pričinu,može to byt hoc čo,len nie sklamanie,/možno ma odpor k niečomu na tebe,možno niaku uchylku/Chceš počut všetko sa zmeni ked sa porozpravate/už si sa s nim viac x bavila na tuto temu,bez zmeny,vyvijaš aktivitu./Už aj panic by pochopil.Zeny sa neradi doprosuju sexu,uraza ich to,samozrejme maju radi,tulenie,pozornost,atd.takže nutit ho mat sex nema vyznam,pilit mu uši nema vyznam,jedine niaka odborna pomoc,čo ale pochybujem ,že on bude suhlasit.Ked sa vam podari splodit potomkam je velka pravdepodobnost že sa to zmeni.Budeš vediet odpoved na otazku:čo maš radšej vianoce alebo sex.Sex ale vianoce su častejšie.Pekne sviatky

petroneta

nechápeš, že vysvetľovanie a rozhovor tu k ničomu nevedie? To je tak, ako keď Ti niekto napísal, aby si iniciovala Ty a odpísala si, že máš pocit, že to je nasilu. Tak nasilu alebo nijako to bude aj po rozhovore, veď si sa už pokúsila a on to evidentne tak necíti.
Pozri, ja som vdova v prechode, deti odrastené a preč z domu. Mám potencionálneho priateľa, s ktorým sa stretávam, a neviem ešte, či z toho bude bližší vzťah. Ak bude, je samozrejmosťou, že s ním chcem aj spávať čo najčastejšie, a to mám bližšie k päťdesiatke ako k štyridsiatke, a deti už nechcem.
To, že s Tebou nechce spávať sa odrazí na Tvojej psychike aj na Tvojom vzťahu k nemu. Budeš chcieť dieťa. Nezadarí sa. V podvedomí ho budeš obviňovať, že to kvôli nemu. Budeš sa cítiť nešťastná a okradnutá o možnosť mať dieťa, kvôli nemu. Rovnako aj, keď už jedno dieťa budeš mať a budeš chcieť mať druhé, lebo nie je dobré, ak dieťa vyrastie ako jedináčik. Alebo len jednoducho, keď sa budeš chcieť milovať. Ty budeš túžiť, on nebude chápať, prečo si podráždená, a povedať mu to, bude pre Teba ponižujúce. Budeš cítiť sústavnú frustráciu a nebudeš sa cítiť byť milovaná.

NajdiSiIneho

Ja som mala nieco podobne,co ty a tiez som sa to snazila riesit rozhovormi.napokon ma nechal.ano,rozhovory s muzmi niekedy nic neriesia.ked niekto nechce tak nechce.posli ho do haja skor ako ho napadne to,co mojho a najdi si niekoho s kym sa nebudes citit len ako velmi dobra kamaratka.

Zmrzlina

Ja som sa zvykla prejedat zmrzlinami až ma totalne presla na ne chut lebo som ich mala castp a privela. Uz mi nechutia tak ako kedysi, až ich nejem. Ale casom sa mi chut na ne možno znova vráti..

Pepetra

Stale verim, ze najdeme riesenie. Inak by som sem nepisala. Este nikdy mi s nikym nebolo tak dobre. Ze mi povedal, ze s nou to bolo casto, beriem skor ako znak dovery medzi nami. A z toho, co mi o tom vztahu povedal, verim, ze sa to na nom podpisalo. Ale verim aj tomu, ze sa bude snazit, aby sa veci zlepsili. Doteraz som sa prilis neozyvala, ze to vnimam ako az taky problem. Mozno mu to nie je jasne, co to pre mna znamena. Ked budeme po sviatkoch zase spolu doma, vysvetlim mu to asi lepsie.

petroneta

Pepetra, písala si, že s jeho predchádzajúcou mal chuť častejšie. Už to by som brala ako dosť urážlivé. Jednoducho sa s Tebou chce oženiť z racionálnych dôvodov, lebo nechce ostať sám a pozná ťa ako človeka, tak si myslí, že by to šlo. Ale tebe to milovanie už teraz chýba a v priebehu rokov ho bude menej a menej. Ak tebe toľko k šťastiu stačí, ostaň s ním. Nebudeš ho podvádzať. To je morálka. Budeš len jednoducho nešťastná, že nemáš z čoho otehotnieť. Potreba rozmnožovania je základná ľudská potreba. On ju neuspokojuje, lebo ostal zakliesnený v predchádzajúcom vzťahu....aspoň tak to vysvetľuje on. Nie je jedným z poslaní manželstva splodiť a vychovať deti? Dokážeš sa ako zdravá mladá žena zriecť toho, aby si deti mala?

hyrax

Inak ferov koment, si myslim, ze je celkom trefny. Mozno budes musiet fakt zvazit, ci chces zostat vo vztahu, ktory ti vlastne vyhovuje az na jednu vec. Mas v nom malo sexu.