Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Tinusia

Mám 18 rokov a nemala som ešte vztah...je to normálne? Neviem asi nie...ide oto že velmi mi to chyba a mam možnosť mať kamaratstva s vyhodami...doteraz som moc nechcela lebo sex a tak som chcela riešiť až vo vztahu ale keď to neprichadza a možno to ani nikdy nepríde nemam chuť čakať a čakať a zbytočne strácať čas.neviem už neverím na žiadnu lásku keď ku mne nechce prist...je to nespravodlivé..ma to niekto podobne?

dobreuz

Tinusia, cítim tú iróniu, lenže mám pravdu :) Všetci len fičia na tých akože vzťahoch, len ja nie a nevidím v tom žiadnu pointu, všetci na všetko serú a venujú sa len vzťahu, ktorý sa im aj tak zachvíľu rozpadne, proste f** logic a ja sa venujem radšej sebe, budujem kondíciu, silu atď... A čo oni? Len sú zavesení na svojich partneroch ako pijavice a nijako sa nerozvíjajú, ani fyzicky, ani osobnostne... Takže kašli na vzťahy a užívaj si život...

Tutanchamon_xD

je to - tam nešlo o to, že či chcem nájsť niekoho alebo nie. Tam išlo o to, že mi tie ženy neverili, že som nemal nikdy vzťah či sex a mysleli si, že si z nich robím srandu pokiaľ som im tam nerozpísal všetko čo je a prečo tak to je. Potom som už bol v ich očiach len chudáčik, ktorému sa to určite raz zmení a bude lepšie ako písali samé.

Ako som písal na tomto fóre už viackrát, tak si už nechcem za posledný rok nájsť nikoho. Nemám čo žene ponúknuť a skôr či neskôr by mi dala košom. Nechcem sa potom trápiť, že konečne som si našiel niekoho a som tam, kde som bol. Radšej budem takto sám a je to vždy menšie trápenie ako byť konečne šťastným a potom znova padnúť na hubu.

Tinusia

Omen- moj čas ešte nenastal a ani nikdy nenastane...ale už som to vyriešila po svojom a som veľmi spokojná :))

Omen

@ Tutanchamon_xD, podľa toho, ako píšeš nie si žiaden "trt". : D Len aby si nedosiahol úplný opačný efekt a nemusel teraz odháňať od seba baby! : D

@ Tinusia, si mladučká, ale máš viac rozumu ako tvoja sestra. Napriek tomu sa divím, že chceš pristúpiť na takýto sexuálny pomer! Máš na viac, zaslúžiš si viac, len buď trpezlivá. Tvoj čas ešte nenastal...

Tutanchamon_xD

Ja som to včera večer vyriešil úplne jednoducho čo sa týka vzťahov. Doteraz mi písali na sociálnej sieti ženy, že som sympatický a pekný chlap ale niekedy mi nechceli vôbec veriť, keď som im napísal, že o mňa baby nestoja a že som v podstate nikdy nemal vzťah ako sa patrí, len také chodenie za ručičky párkrát. Naštvalo ma to, že ma chválili a doteraz som som bez skúseností, tak som chytil do rúk strojček a vykosil si hlavu tak, že mám asi 2mm vlasy a vyzerám ako úplný trt :D Teraz už aspoň nemám byť prečo pobúrený, že o mňa nemá žiadna záujem :D

Tinusia

twf- tak s deckami ani nestraš mam 19 ročnú sestru a ona má 3 ročného syna...dosť veľa času mi zaberie aj to že sa jej pomaham onho starat

Volos

Tomas123... Alebo sa niekomu nepodarí nájsť ten vzťah, neupadne do depresií a život ho začne viac napĺňať ako v nejakom "vzťahu" :) neviem prečo každý vidí single život tak čierne, a kopec ľudí ľutuje tých čo už sú vo "vyššom" veku a "stále"single. Už by ste mohli väčšina tých ľudí vo vztahoch-nevztahoch pochopiť, že aj samota môže byť ok a pre niekoho aj vyhovujúca. Ja napríklad nepochopím ľudí čo sú x rokov spolu, alebo tých čo vzťah nemajú a kvôli tomu smútia. Ako keby prichádzali o neviem čo. A presmutit kvôli tomu neviem koľko času mi nedáva absolútne zmysel...