Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Tinusia

Mám 18 rokov a nemala som ešte vztah...je to normálne? Neviem asi nie...ide oto že velmi mi to chyba a mam možnosť mať kamaratstva s vyhodami...doteraz som moc nechcela lebo sex a tak som chcela riešiť až vo vztahu ale keď to neprichadza a možno to ani nikdy nepríde nemam chuť čakať a čakať a zbytočne strácať čas.neviem už neverím na žiadnu lásku keď ku mne nechce prist...je to nespravodlivé..ma to niekto podobne?

tinusia

naivny: tak ako prepač ale na tvojm prispevku som sa riadne zasmiala :D :D :D 1.do 80 tu ani nemam v plane byť 2. dnes sa može všeličo stať,ludia mavaju smrtelne nehody,choroby atd,,, tak čo tu splietaš o 80tke :D :D :D dnes sa 80 dožije malokto :D :D :D

kontrOl- ja som sa ta pytala čo si robil preto aby si si našiel dievča okrem vyplakavania a čakania

naivny

a pretože si v 18 rokoch nemala vzťah, tak berieš kamarátstvo s výhodami, aby si ťa potom nemohol vážiť ten, kto by chcel skutočný vzťah a nielen sex? Ako dlho žije človek? 80 rokov? Čo je 18 oproti tomu?

tinusia

KontrOl- no kedže maš 24 to doteraz si čakal? no ak budeš nadalej čakať tak dievča ti samo nespadne....musiš sa oto snažiť...ja čo som preto niečo spravila nemam... tak mi povedz čo si spravil preto ty aby si mal..

Kontrol0r

Ale kdeže, ani ja nehovorím, že nikdy nebudem mať dievča aj keď som teraz na tom mizerne, ty máš tiež nádej len to teraz nevidíš ;)

tinusia

KontrOl- myslim si to preto lebo mne sa nepači každy druhy ani každy piaty...len velmi malo chalanov som doteraz chcela a ked som spravila prvy krok aj tak nič stoho...tak preto...proste viem to..

tinusia

No neviem ako pišem nechce sa mi už tolko čakať lebo načakala som sa dosť,teda nielen načakala aj činila som...chlapcov ktori sa mi pačili som kontaktovala prva a podobne...takže myslim že asi je dobre prijať tie kamaratstva s vyhodami....s najväčšou pravdepodobnosťou nebudem mat vztah nikdy...čo už...