Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Tinusia

Mám 18 rokov a nemala som ešte vztah...je to normálne? Neviem asi nie...ide oto že velmi mi to chyba a mam možnosť mať kamaratstva s vyhodami...doteraz som moc nechcela lebo sex a tak som chcela riešiť až vo vztahu ale keď to neprichadza a možno to ani nikdy nepríde nemam chuť čakať a čakať a zbytočne strácať čas.neviem už neverím na žiadnu lásku keď ku mne nechce prist...je to nespravodlivé..ma to niekto podobne?

dobreuz

:D :D:D Blbosti riešite, ja mám 19, nemal som vzťah nikdy a ani nechcem mať.. vzťah len vyprázdňuje peňaženku... Radšej sa venujte niečomu zmysluplnejšiemu... omg...

foreveralone

Presne tak. Tutanchamon_xD má pravdu. Ak si stojíš za svojím, nevidím dôvod, prečo by si tu mala vypisovať. Bež za kamarátom a tr.kaj s ním.
Len nám tu potom nezalož ďalšiu tému "Zamilovala som sa do kamaráta s výhodami, no on vzťah nechce".

Tutanchamon_xD

Nechápem načo si túto tému zakladala, keď aj tak si rozhodnutá čo spraviť. Ľudia ti radia, že máš počkať a že to nie je žiadny problém nemať v 18 rokoch vzťah, že to príde samé a možno neskôr, ale aj tak píšeš, že to nepríde a vzťah mať už nebudeš, tak načo čakáš ?

Zober kamaráta s výhodami a š**aj s ním o dušu, ak ti ide len o to. Potom ťa ten kamarát vymení za inú a budeš, tam kde si bola a zase sama. Alebo si ťa zase nájde niekto iný a budeš zase s ním spávať ako s predchádzajúcim. Potom si nato zvykneš a možno už ani vzťah chcieť nebudeš.

Ak tomu sama neveríš a nevieš už vydržať bez všetkých tých potrieb, ktoré k vzťahu patria, tak načo čakáš ? Aj tak tu môže človek písať čo len chce a budeš si mlieť dookola svoje.

Tomas12345

Orientovať svoje stastie do partnerských vztahov je jedna z najhorších vecí aké môže človek spraviť. Len málo vecí je tak nestálych ako sú partnerské vzťahy. Bud sa človeku po celý svoj pozemský život nepodarí nikoho nájsť a potom takýto človek padá do depresií, alebo sa človeku niekoho nájst podarí no potom príde zas rozchod a človek sa utápa znova v depresiach. Len malému % ludí sa partnerske vztahy vydaria, že sa v nich netrápia a žijú si spolu v manželstve desiatky rokov.

Stastie by si mal človek umiestnit do vecí ktoré môže mat každý a tými sú koníčky (jedlo, TV, PC, čítanie kníh, šport, cestovanie, hudba a mnoho iných vecí a činností) a viera v posmrtný život a v Boha.

Kontrol0r_mobil

tinusia - no v tomto sa priznám veľmi zostávam a je to pre mňa ťažké, takže po pravde som pre to nič priamo nebol schopný urobiť :(

foreveralone

Pre pána, podľa teba je nenormálne, keď 18 ročný človek ešte nemal vzťah ? To by si chcela tr.kať už v 14-tich, či čo ? Ja mám 20, nikdy som vzťah, či ani len bozk nezažila a vôbec sa nad tým netrápim. V tvojom veku som na také blbosti, ako ty, nemyslela. Ani mi to na um neprišlo.
Nechápem, prečo sa strachuješ. Máš ešte len 18, nie si stará baba.

naivny

Priemerný vek dožitia žien na Slovensku je veru okolo 80 rokov. To je priemer, je aj viac, je aj menej.
Podľa situácie z okolia sa vydávajú, alebo si nachádzajú nových partnerov aj 60 ročné ženy.
Ty s tým koľko meškáš? Baby začínajú s rande, keď majú 16. Ale zas nie všetky. Takže nemeškáš. Skôr by som Ti poradil, aby si sa stretávala s kamarátkami, kamarátmi, s partiou, narodeninové oslavy, potom napr. aj na brigáde sa dá..., aj na internete...
Ja to tiež asi skúsim na internete, ale nie teraz. Môj krstný otec sa tak zoznámil so svojou manželkou, a už sú spolu 14 rokov.