Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Tinusia

Mám 18 rokov a nemala som ešte vztah...je to normálne? Neviem asi nie...ide oto že velmi mi to chyba a mam možnosť mať kamaratstva s vyhodami...doteraz som moc nechcela lebo sex a tak som chcela riešiť až vo vztahu ale keď to neprichadza a možno to ani nikdy nepríde nemam chuť čakať a čakať a zbytočne strácať čas.neviem už neverím na žiadnu lásku keď ku mne nechce prist...je to nespravodlivé..ma to niekto podobne?

Kontrol0r

Mne je 24 a tiež som ešte dievča nemal. Snažím sa to prekryť koníčkami ale stále ma to niekde hlbšie v mysli trápi ale čo už človek nemôže mať všetko čo chce :/

naivny

ja budem mať teraz 21 a tiež som nemal vzťah a nejak mám kopu iných vecí, ktoré sú súrnejšie a musím riešiť... keď pozorujem ostatných, tí so vzťahom nestíhajú - učia sa horšie, nepracujú, nechodia na konzultácie, všetok čas im zaberá ich vzťah... a škola či povolanie je len dačo na okraj... Ja nemám čas ísť ani k lekárovi... a pritom mám celú tvár plnú rán a herpes všade, vredy, opuchy či nové materské znamienka neviem čo to je... čo nejesť, čo na to dávať, aby sa zahojilo.... a ráno dlhšie spím, lebo do noci pracujem...
Tomas písal, že človek nemá svoje šťastie zameriavať na vzťahy, ale na iné hodnoty.
Dnes som mal mať skúšku a zle som si pamätal dátum, myslel som si, že ju mám zajtra, tak som nešiel.... mohol som ju už mať za sebou....:-( teraz mi to ostáva na január... :-( mohol som už robiť niečo iné... dnes som miesto toho doriešil jednu reklamáciu zákazky.... vzťah budem niekedy potrebovať....ale teraz mi rozhodne k šťastiu a pohode absolútne nechýba...ono je to ako oslava narodenín, poteší a potom ide život ďalej, jaj, a ešte sa tomu treba aj venovať, aby sa to udržiavalo...

mate59

Neboj sa, vzťah príde.A sexu budeš mať v živote toľko,až ťa z toho bude bolieť hlava.Do ničoho sa bezhlavo nehrň.

daniela2

do nejakého vzťahu či sexu sa netreba hrnúť pre vzťah samý. Ja som tiež nemala do 19,5 rokov ani sex ani vzťah. Príležitostí som mala, ale nejak ma to s nikým nelákalo, kto prejavil o mňa záujem, lebo som to tak jednoducho necítila.
Takže na problémy si nájdi dačo iné, lebo toto problém v 18 rokoch problémom nie je.