detsky bicykel

evita87

Ano, možno niekomu na značke nezáleží, ja tiež nekupujem všetko značkové, ale pokiaľ ide o bezpečnosť detí, tak tam nešetrím a radšej si priplatím, ale viem, že kúpim kvalitu. Čo sa týka bicykla, tak nedám dopustiť na Rascal. Je ľahký a malý sa na ňom veľmi rýchlo naučil bicyklovať.

Andy_ma

Ja som sa na vlastnej koži presvedčila, že pri výbere bicykla sa oplatí vsadiť na kvalitu. Najskôr sme išli len po vzhľade, aby sa malému páčil a tak sme aj dopadli. Malému bol ťažký, nevedel poriadne pedalovať a to nehovorím o labilnosti. Nechcel sa na ňom voziť, tak sme museli kúpiť nový. Tiež sme kúpili na cyklospecialitách bicykel Woom a je perfektný. Hliníková konštrukcia, čiže mega ľahký a popritom stabilný. Malý ho zbožňuje. Určite odporúčam značku Woom.

BranoZ

Kúpil by som veľkosť 16 a určite odľahčený bicykel. Dobré značky sú Woom, Rascal, Early Rider. Pozrite na cyklospeciality, alebo kamenná predajňa na Račianskej v Bratislave

KlaraKu

Ja zastávam názor, že za kvalitu treba proste priplatiť. A to potom súvisí aj s bezpečnosťou. My sme hľadali vhodné bicykle pre deti cca pol roka. Hľadala som rôzne články a diskusie a bavila sa s mamičkami a rozhodla sa pre značky Woom a Rascal. Nakúpili sme na cyklospecialitách, kde som si predtým prečítala veľa užitočných článkov. Bicykle máme už 2.rok a sme veľmi spokojní.

Sandruska

Za seba môžem odporučiť značky wom a rascal. Sú to síce drahšie bicykle, ale veľmi kvalitné a super ľahké. Veľmi dobre sa potom predávajú aj z druhej ruky, pretože dlho vydržia v dobrom stave.

ihlana

inak to ma tiez napadlo, my sme tam tiez malej kupovali bicykel a mozem povedat, ze super. pekny dobry a este aj za dobre peniaze