detsky bicykel

sklaninka

tak podla mna uz len z hladiska vahy je to zarucene dobre pre to dieta. s tazkym bicyklom sa im nie velmi dobre naraba, cize isla by som zrejme tymto smerom:) ale tak to je len moj nazor, nie som odbornik, netusim vobec.

lompaska

zaujimalo ma, ake mate skusenosti s bicyklami pre deti? co sa vam take osvedcilo? ale skor sa obzeram po takych odlahcenych, tie su asi pre dieta vhodnejsie, ako to vidite?

JankaVeselka

Čo sa týka značky detských bicyklov určite odporúčam Woom alebo Rascal, mali sme oboje, teraz sme dokonca nové kupovali a stále sme verní týmto značkám. Bicykle sú z ľahkej konštrukcie, čo je pre dieťaťko veľmi pohodlné. Veľký výber majú na cyklospeciality.sk, my kupujeme len tam a sme spokojní.

Pivonka37

Odporúčam určite Woom alebo Rascal, majú ultraľahučkú konštrukciu, super pre deti naozaj. My sme veľmi spokojní.

78xavier67

pri 5 rocnom si myslim, ze je este zbytocne riesit nejak znacku, kedze co nevidiet bude potrebovat proste vacsii. sam by som do tychto najmensich velkosti nejak neinvestoval

kajomija

tak ono je vela znaciek, ktore su dobre, osvedcene a kvalitne, zalezi vsak aj na tom, kolko si ochotna investovat.