detsky bicykel

nechalicka

ved ja si takisto myslim, ze s takou vecou sa nemusi cakat na sviatok:) akoze potesi to viac mozno, ked si to odbali ako darcek, ale nezalezi na tom vobec. bicykel treba. prichadza jar, no jednoducho neviem si predstavit lepsiu aktivitu na vonok:)

paliinno

A tak by som to nebral. Bicykel sa da brat ako potrebna vec a raz ak dieta z neho vyrastie, tak co bude cakat do narodenin aby dostalo novy... Vo vsetkom to tak ako to opisujes podla mna neplati

maca342

Tiez sme najprv uvazovali nad tym, ze jej ho kupime na narodeniny, ale ked sa tak zamyslim, ze by ho dostala az v septembri, co vlastne zacina jesen, tak by ho moc nevyuzila uz tento rok. Takze ho zrejme dostane v predstihu, to bude najlepsie podla mna:) Nech sa povozi na jar a aj v lete.

nechalicka

maca342 a planujete jej ho dat len tak alebo na narodeniny?:) u nas mame zavedene, ze nic sa nekupuje iba tak mimo nejakeho sviatku. teraz mam na mysli take tie "vacsie" dary, nech si deti nezvykaju na to, ze dostavaju stale volaco. samozrejme drobnosti a malickosti pre potesenie hocikedy:)

matka88

jasne, ze uz je v pohode cas na poriadny bicykel v takom veku, tiez sme tak nejako tusim kupovali. tie take male klasicke su pre mensie deticky:)

maca342

A kde ste kupovali bicykle svojim detom? Moja bude mat v septembri 7, tak neviem, ze ci uz je vhodne kupovat taky vacsi, uz je aj cas, nie? Ten maly, co ma, jej je uz ozaj malicky, uz sa jej na nom zle vozi.

lompaska

veru tak, ani co sa mna tyka, tak pri takychto veciach nesetrim, dbam rozhodne na kvalitu, nie este tak pri detoch:)

matka88

ja osobne si tiez myslim, ze pri takejto kupe absolutne netreba setrit. aj ked niekomu mozno staci pouzivany z bazaru napriklad, nam sa toto teda vobec neosvedcilo, tiez sme tak kupovali, ale len raz a stacilo. nakoniec bol ten bicykel v ovela horsom stave ako bolo v popise.

nechalicka

kupa bicykla je dost dolezita vec a rozhodne to netreba podcenit. su tam rozne kriteria, na ktore pri vybere treba dbat, hlavne aj co sa vysky dietata tyka.

huckerika

presne tak, moj synator sa dokonca odmietal vozit na bicykli len preto, ze mu bol strasne tazky, takze na tom zrejme nieco bude. pre to samotne dieta je to lepsie. tieto bicykle su ale o kusok drahsie, no myslim si, ze ta investicia za to rozhodne stoji.