detsky bicykel

janulka78

od bookman máme aj my, teraz som napríklad pozerala že majú novinky takže super keďže synovi treba už väčší

adkanov1

mladší syn má zatiaľ iba odrážadlo ale starší už presedlal na bicykel, ak môžem odporučiť tak značky bookman, rascal a woom. od týchto značiek máme cela rodina a za mňa super

AAlenkaa

Všetci známi, čo už deťom kupovali bicykle, nám radili, aby sme vybrali nejaký ľahký, pretože deťom sa na takom ľahšie učí a manipuluje s ním. Po dlhom výbere zvíťazil tento Frogwww.cyklospeciality.sk

eli_kratka28

My sme tiež kúpili WOOM. Nová rada G je veľmi pekná výzorovo, výrazné farby, ktoré deti určite ocenia a kvalita je úžasná.

BranoZ

Synovi vydržal 1.bike cca 3 roky - kúpil som mu woom na shope cyklospeciality.sk . Keď z neho vyrástol, tak sme ho posunuli malému susedkovi

Pivonka37

Ak mozem odporucit znacku, tak urcite Woom alebo Rascal. Mame s nimi pri synoch skusenost a su uzasne. Lahucke, perfektne sa s nimi manipuluje a celkovo sa jednoducho udrziavaju. Tieto mame osvedcene, tak uz ani nevymyslame s inou znackou.

henkalic

pre 5 rocne je to podla mna jedno, mozno taky, ako by si prialo ono samo. inak aj tak mu budes za chvilu kupovat vacsi, takze nejaky drahy sa podla mna ani neoplati

Ivka88

Dobrý deň, za seba môžem odporučiť eshop cyklospeciality. Tam majú výber veľmi kvalitných a hlavne ľahkých detských bicyklov, pretože práve hmotnosť bicykla by mala byť rozhodujúca pri výbere.