Spankova paralyza neverím tomu !

Príspevok v téme: Spankova paralyza neverím tomu !
Lilithmy

Ahojte.Mam na vás otázku od mala trpim spankovou paralyzou .Nikdy som nemala pocit že mi niečo sedí na hrudi .Nevedela som sa pohnúť a vydela som duchov? Od piatich rokov.Som videla ľudí mužov ženy Deti a vojakov .a pamätám si na to všetko doteraz.Raz som dokonca počula krásnu hudbu a videla aj cítila ako má objalo krídlo .Lenze dnes som to mala opäť .a počula hlas ako mi šepká že pridaj sa kumne vojny hlad.to som počula .a v duchu som sa pýtala kto si?diabol?a v tom mi niečo položilo ruku na ústa ale nebola to ludska ruka.Tak sa vás pýtam vážne veríte tomu že je to všetko len spankova paralyza tak ľahko vysvetlitelna.?Ja si myslím že je to niečo medzi zemou a.....

Lilithmy

Preteba no áno volal má.Ale čo sa môže stať ?.Tymto veciam celkom nerozumiem ani neviem kde si otom niečo môžem prečítať zistiť niečo viac .Ak vieš môžeš mi otom napísať niečo viac ?

Preteba

Lilithmy, písala si, že Ťa volá a rozprávanie s duchmi je kontaktovanie sa. Rázne to odmietni a postav sa tomu.

Lilithmy

Preteba prepáč zle som napísala tvoje meno :-) môžeš mi to prosím objasniť prečo sa nemám rozprávať?

Lilithmy

Wich Nie už sa toho nebojím.ked som bola malá mala som strach ale teraz už nie .A keď sa stým čo cítim viem aj rozprávať je to v pohode .nie vždy vidím osoby len cítim niečo že je primne .Raz sa mi stalo keď som bola mladšia .začala som sa v duchu modliť cítila som že to čo je primne nieje dobre .Ako som sa začala modliť počula som neznesitelni krik bolo to niečo hnusne taký vreskot priamo v ušiach .Jedine čo má v poslednej dobe vydesilo je ten posledný zážitok že má diabol volá aby som sa pridala k nemu .

Omen

Wich, ja nemusím, ja CHCEM! Cogito, ergo sum. Tak daj konkrétne aký vedný či iný odbor mám študovať, čo som zanedbala, čomu nerozumiem, čo by som mala chápať... Stať sa môže hocičo. Dnes, zajtra... Nechcem umrieť sprostá, preto to nebudem odkladať, hneď sa do toho pustím! Vďaka.