Rada chlapom ako robit so zenou

Príspevok v téme: Rada chlapom ako robit so zenou
Frajerko33

Chlapi, musim vam nieco povedat. Vzdy ked som balil babu, bol som na nu mily, myslel som na nu, chcel som byt stale s nou, pisal som basne, nosil darceky, kvety, vymyslal vylety, bol som na ne taky, ako som to v mojej romantickej dusi citil. Po 3. rozchode, ako vzdy z jej strany, som zas prezil velku bolest v dusi, ktoru zahojil cas a som si povedal, ze sa uz nezamilujem, ze kaslem na romantiku. Teraz som zacal balit babu, ale je to take akoze balenie aj ano, aj nie, lebo sa bojim sklamania a si predstavte, ze ona je zo mna uplne hotova tak, ako ziadna. Je pekna az moc, ale ked jej poviem, ze s nou nechcem byt, tak sa doprosuje, poviem jej, pridem k tebe vtedy a vtedy, bud doma naha, budeme mat sex a potom hned idem prec, na toto sa najprv akoze nastvala na jeden den a potom povedala, ze dobre, ja som prisiel, poriadne som si to s nou rozdal a vypadol som a ona mi posiela srdiecka a tak. Ja toto nechapem, konecne som pochopil zenske myslenie. Nebudte na baby dobri, oni z vas potom necitia silneho chlapa, ktoreho podvedome chcu, cim sa viac spravate tak, ze su vam volne, tym viac sa k vam priputavaju a idu sa za vami zosaliet doslova. Ak sa nechcete trapit a chcete to mat vy vo vztahu lahke, posluchnite ma, naozaj to funguje skvelo! Musel som vam to tu povedat.

NoJaNo

To je síce pekné, čo tu píšeš a verím tomu. Len škoda že Ty si neuvedomuješ že toto nie je vzťah ktorý má budúcnosť. Boli 3 rozchody, bude aj štvrtý , aj piaty , šiesty, siedmy,...... .Lebo Ty nehľadáš ženy na vzťah a tie ženy nehľadajú muža (Teba) na vzťah. Je to len sex, zábavka....a neistota bez budúcnosti.

Neverím že takýmto spôsobom nájdeš ženu s ktorou vydržíte spolu viac než 1 rok a aj po roku si budete mať čo povedať.

Mrauka

Nepropaguj to ako jediny a univerzalny navod. Zameriavas sa len na isty typ zien, na ktory to moze fungovat.
Na mna taketo spravanie nikdy nefungovalo, prave naopak. Zena, ktora nema komplexy a ma sa rada ta posle do pecka a nebude ti taketo spravanie tolerovat. Mna osobne odpudzuje. A som rada, ze sa tu nasli muzi, ktori maju vlastny rozum a s tvojim nazorom nesuhlasia.

alkoholik

Neviem ci robis dobre lebo si myslim ze aj tej ktora teraz ide z teba zosaliet raz prasknu nervy a da ti kopacky a zostanes sam.

Frajerko33

Cloo, nie nemam nejako vela penazi, zarabam 550,- eur, nemam ani auto, byvam u rodicov, akurat pracu mam taku vyskumnicku vo verejnej sprave, tabulkovy plat, ale bavi ma moc. Ani krasavec nie som nejaky, mam taku divnu postavu, ze brucho a strasne chude ruky a nohy, krive zlte zuby po otcovi, a ona vyzera ako modelka. Len som taky vesely, pohotovy, viem kopu vtipov, reagujem hned na podnety, ludia mi vravia, ze sa pri mne dobre citia, ze som taky povahou, aj v praci. Moje tajomstvo je, ze som taky optimisticky, nestazujem sa, nenariekam, lebo to neznasam a hlavne nikoho neriesim a neohovaram, lebo mi to pride ako zbytocna strata casu a nerad sa rypem v problemoch inych ludi, lebo sa potom citim smutny.

cloo

Možno si len tak trošku pri peniazoch. To by mohol byť dôvod toho záujmu o teba. O mňa za viac než 49 rokov, čo som na tomto svete, nemala záujem ani jedná jediná žena, pretože vždy som patril k tým chudobnejším chalanom, neskôr mužom a je to tak dodnes. A ak si niekto myslí, že je také jednoduché stáť sa bohatým a následne ženami obľúbeným, tak je na veľkom omyle.

Najčítanejšie články