Rada chlapom ako robit so zenou

Príspevok v téme: Rada chlapom ako robit so zenou
Frajerko33

Chlapi, musim vam nieco povedat. Vzdy ked som balil babu, bol som na nu mily, myslel som na nu, chcel som byt stale s nou, pisal som basne, nosil darceky, kvety, vymyslal vylety, bol som na ne taky, ako som to v mojej romantickej dusi citil. Po 3. rozchode, ako vzdy z jej strany, som zas prezil velku bolest v dusi, ktoru zahojil cas a som si povedal, ze sa uz nezamilujem, ze kaslem na romantiku. Teraz som zacal balit babu, ale je to take akoze balenie aj ano, aj nie, lebo sa bojim sklamania a si predstavte, ze ona je zo mna uplne hotova tak, ako ziadna. Je pekna az moc, ale ked jej poviem, ze s nou nechcem byt, tak sa doprosuje, poviem jej, pridem k tebe vtedy a vtedy, bud doma naha, budeme mat sex a potom hned idem prec, na toto sa najprv akoze nastvala na jeden den a potom povedala, ze dobre, ja som prisiel, poriadne som si to s nou rozdal a vypadol som a ona mi posiela srdiecka a tak. Ja toto nechapem, konecne som pochopil zenske myslenie. Nebudte na baby dobri, oni z vas potom necitia silneho chlapa, ktoreho podvedome chcu, cim sa viac spravate tak, ze su vam volne, tym viac sa k vam priputavaju a idu sa za vami zosaliet doslova. Ak sa nechcete trapit a chcete to mat vy vo vztahu lahke, posluchnite ma, naozaj to funguje skvelo! Musel som vam to tu povedat.

Frajerko33

Chlapi, tak cez vikend som bol za nou aj v sobotu, aj v nedelu, ale len sex a hned prec, ze idem za kamosmi, i ked som mal 100 chuti ostat s nou a ist niekam na prechadzku von, ale pre dobro veci som to neurobil a ona mi neustale vypisuje, ako jej velmi chybam, ako ma moc miluje, ze na mna stale mysli, ze jej nikdy pri nikom nebolo tak dobre ako so mnou. Je to trafene, ale doteraz mi toto takto sialene ziadna nevyznavala. Zeny su strasne cudne, ked ste pri nich tak ako to citite, tak vas za chvilu maju po krk, ale ak toto robite co ja, saleju za vami. Fakt to odporucam, konecne mam pocit, ze ma baba naozaj miluje. Bojim sa chvile, ked sa neovladnem a fakt sa k nej budem spravat, ako to naozaj citim :(

Aliss

Ahahah, to je super tema toto :D Chybu vidis v danych zenach. Tak ja ti nieco poviem. Je jedno, ci ide o zeny, ci muzov. Kazdy jedinec si je za svoje problemy sam. Nemozu za to tie zenske. Mozes si za to, ako sa k tebe spravali ty sam. Preco? Lebo ty si si ich vybral. Za to, ze si si vybral vzdy "luzu", nemozu ony. Mozes si za to sam. Ty si, aky si, preto si si vzdy vybral zeny typu, ako opisujes. To, ze maju ony nejaky problem a teda na teba leteli, je druha vec. To si musia vo svojom zivote poriesit ony. Ty si zas musis poriesit svoje "sr*jdy". Ak dokazes zaskatulkovat zeny tak, ako to robis, bohuzial este si to cele neuvedomujes. Pokojne sa riad tou svojou uzasnou radou aj nadalej, je to tvoja vec. Ale takto sa absolutne zo svojho miesta nepohnes ani o milimeter. Stale budes ten uzasny a dokonaly, bezchybny jedinec, ktory dokaze len jedine. Pritiahnut si do zivota urcite zeny, ktore mu presne budu zrkadlit jeho vlastnu podstatu, ktora potrebuje "opravit". Ķym to nepochopis, nebudes mat normalny, zdravy vztah, nestretnes zenu, ktora bude za to stat :) A plati to aj opacne, plati to pre kazde pohlavie. Ty si si vybral :) Vela stastia teda. Chapem, ze toto je lahsia varianta, ako zamakat na sebe a nieco zmenit....

Ediakara

Poznam take typy ako ty, nikdy si dobry nebol ale si tak obmedzeny ze to nikdy nepochopis. Chlap ako ty umyje 2x za pol roka riady a doteraz je z toho rozplesteny na gauci jak ho to zmohlo a ta suka si to vobec nevazi. Inak ju len kritizuje a nebere na nu ziadne ohlady. Pritom on je tak dobry, stelesnena dokonalost, clovek by cakal ze sa mu zeny budu hadzat k noham a ono nic. To preto, ze zeny su take zle, vsetky do jednej, nic si nevazia. Toto je presne myslenie takych zufalcov ako ty a preto nikdy nebudes mat dlhodoby vztah. Nezmenil si sa lebo nikdy si dobry nebol. Zeny nenavidis a preto si sa k nim vzdy spraval s despektom, preto od teba vzdy vsetky zdrhli a zdrhne aj tato aj vsetky co pridu po nej.

Nanonym

U mňa to asi tiež platí ale všetko s mierou ! Bola som zaľúbená do jedného chalana a vedela som že aj ja jemu sa páčim, lenže správal sa ku mne hrubo neriešil ma ani nič podobné a tak som sa naňho vykašľala takže...

Guliver

Daval si lasku zenam, ktore chceli sex a nedokazali ti dat, to, co si ocakaval - lasku. Alebo si si mylil lasku so sexom. Teraz si prestal zeny klamat a ponukas sex rovnakemu typu zien, ktore si lasku nevazia, lebo si ju rovnako ako ty pletu so sexom. Co davas, ocakavas, dostavas. Preto si spokojny.

LogikaNepusti

Ďakuhem ze moj priatel patri medzi tych dobrych chlapcov, je presne taky, aky bol autor kedysi. A som za to vdacna, citim sa ako žena, jeho zena a nie rohožka či tovar na pár použití. Musím sa mu za to podakovat :) takych je už málo.

mirec411

Frajeřko, k tvojej rade ( :D ) môžem napísať len to, že takto to vyzerá keď hlúpy radí. Len aby si vedel: - Žiadny egoista a sebec nepotrebuje tvoju radu, pretože k žene sa úplne prirodzene správa ako nadržané zvieratko, ktoré pokladá ženu za vec na jednostranné použitie.
Ty si sa zbavil úcty k ženám a mnohí by povedali, že si sa zmenil. Ale ty si sa nezmenil. Práve teraz sa správaš prirodzene, kým predtým si sa na dobrého a na romantika len hral, čo si rozumné dievčatá všimli a vzdali to s tebou skôr, ako si sa dočkal vytúženého sexu s nimi.
Prestal si hrať divadlo a začal si hľadať ženy otvorene len na sex. Jasne že to nemá budúcnosť, pretože seriózny a trvalý vzťah si vyžaduje city a skutočnú lásku. V jednom príspevku tu zaznel názor, že sa pohybuješ v IV. cenovej skupine, ale tebe to asi nedôjde nikdy. Si spokojný s tým čo si "objavil" a tvoje obmedzené myslenie to vidí dokonca ako múdru radu, ktorú treba posunúť aj ostatným mužom.
Celkom sa bavím na tvojej úbohosti a myslím si len to, že tvoj fekál naozaj patrí k žumpe. Ako sa hovorí: - Rovný rovného si hľadá..., vrana k vrane sadá..., - takže hľadaj aj ďalej hlúpe dievčatá, pretože len také si myslia, že lásku získajú rýchlym roztiahnutím nôh.
To, že kadejaké kur.ičky lásku ani nechcú, ti nahráva do kariet pri ďalšom hľadaní novej adeptky.
------------------------
Napísať ti niečo seriózne, moralizovať, alebo obracať tvoju pozornosť na svedomie a citlivé správanie sa k ženám ako ľudským bytostiam... - to v tvojom prípade nemá žiadny význam.