Rada chlapom ako robit so zenou

Príspevok v téme: Rada chlapom ako robit so zenou
Frajerko33

Chlapi, musim vam nieco povedat. Vzdy ked som balil babu, bol som na nu mily, myslel som na nu, chcel som byt stale s nou, pisal som basne, nosil darceky, kvety, vymyslal vylety, bol som na ne taky, ako som to v mojej romantickej dusi citil. Po 3. rozchode, ako vzdy z jej strany, som zas prezil velku bolest v dusi, ktoru zahojil cas a som si povedal, ze sa uz nezamilujem, ze kaslem na romantiku. Teraz som zacal balit babu, ale je to take akoze balenie aj ano, aj nie, lebo sa bojim sklamania a si predstavte, ze ona je zo mna uplne hotova tak, ako ziadna. Je pekna az moc, ale ked jej poviem, ze s nou nechcem byt, tak sa doprosuje, poviem jej, pridem k tebe vtedy a vtedy, bud doma naha, budeme mat sex a potom hned idem prec, na toto sa najprv akoze nastvala na jeden den a potom povedala, ze dobre, ja som prisiel, poriadne som si to s nou rozdal a vypadol som a ona mi posiela srdiecka a tak. Ja toto nechapem, konecne som pochopil zenske myslenie. Nebudte na baby dobri, oni z vas potom necitia silneho chlapa, ktoreho podvedome chcu, cim sa viac spravate tak, ze su vam volne, tym viac sa k vam priputavaju a idu sa za vami zosaliet doslova. Ak sa nechcete trapit a chcete to mat vy vo vztahu lahke, posluchnite ma, naozaj to funguje skvelo! Musel som vam to tu povedat.

ahjaj

Frajerko,
možno preto, že je s Tebou sranda to aj tá baba berie ako srandu a neuráža sa. Skôr či neskôr však bude chcieť dostať od Teba aj niečo iné ako humor.
Ľudia majú vo všeobecnosti radi veselých ľudí, depresia a smútok ich odpudzuje. Preto je aj to, že menej pekné ženy, keď sa smejú, majú hneď viac ctiteľov, ako tie depresívne a smutné, aj keď sú pekné.

gjjjjgj

ellaN : veru nedostal som, ešte sa taký nenašiel čo by mal odvahu a aj keď mal tak vždy po pár sekundách ospravedlňoval alebo volal ďalších :D :D :D a čo je na tom že som povedal pravdu? samozrejme je aj pár výnimiek, ale to tak 1% :D ostatné ženy sú bohužiaľ len na 1 použitie :D ale tak bohužiaľ tak je nastavená spoločnosť a tiež som robil trtka zo seba a všetci to len využívali :D nikdy viac

VelkyAnal

Nuž, obdobie veľkého análu pomaličky končí, rozum sa pomaličky, veľmi pomaličky vracia a vrátil, hoci s vekom rozum prichádza a odchádza, ale to je jedno. Moi je appelle non Lo.ita. A ty nám tu čo radíš? Však každý si to nejako musí natrénovať, každý vyrastal na inej super-star, inom plagáte. Tam si Divočina? Dúfam, že si nespáchala suícidium, zopár by nás tu malo zostať do konca roka. A ty pičus, ty ma čo porábaš? Neboj, my sa stretneme, ale až potom začneš srať Maggi.

LvlDarkTrue

Trapko! :D totálny... Vygumovany mozog, bohužiaľ, takto funguje väčšina vzťahov, hra na mačku a myš, žiadna úprimná, bezpodmienečna láska. Všetko len povrchové, chtič, vášeň, sex, pekná/pekný, atď atď... ty ku mne takto, ja k tebe takto, naťahovačky ako malé deti :D
....a k pouzivatelovi Pilcuk, to vážne musíš v každom príspevku spomenúť koľko máš rokov a že si nemal nikdy ženu? Podľa mňa to už svedčí o nejakej poruche...asi tam je dôvod, prečo si tu ženu nikdy nemal, nemyslíš?

Ovecky

Keby takto ides na mna, kopnem ta do riti hned po tom, ako si par krat uzijem. Baby to lakat moze, ale budu ta mat iba na jedno. Vnutorne bude kazda normalna hladat na vztah prave to, co si ty ponukol tym nespravnym. Budes sa motkat v zacarovanom kruhu a stane sa z teba zatrpknuty chlap. Ale ved sprav ako chces:) Raz pochopis, ze chyba bola v tom, ze si ponukol nespravnym zenam spravne spravanie.

ellaN

gjjjjgj ty si ten nestastnik ktory este nedostal po papuli ale bud si isty ze si o to koledujes hoci doba tomu uz nepraje

gjjjjgj

Chalan má pravdu :D bol som dobrý na baby, robil som zo seba trtka a čo z toho? ostal som sám a frajerka ma odkopla :D potom som si povedal že a dosť, začal som byť hajzel a ženy sa samé ponúkajú a volajú ma na kávu atď :D namiesto slušného a gentlemanského správania ju flasnem po riti, poviem nejakú sexuálnu narážku atď a omnoho viac sú z toho hotové :D začínam fakt rozmýšľať že ženy sú len poddruh a sú dobré len na sex a potom zahodiť ako použitý toaleťák :D samozrejme je pár výnimok ale tak to o sebe tvrdí každá žena :D