ZMYSEL ŽIVOTA - DEPRESIA

Príspevok v téme: ZMYSEL ŽIVOTA - DEPRESIA
sunnyball13

...ahojte, cítim sa dosť prázdny v tomto období, mám rodinu, deti...všetko super, ale aj tak cítim prázdno...je to normálne, dni v živote človeka sa striedajú...je slnko je aj tma...., ale, akoby pociťujem potrebu zdielať svoje pocity s niekým, kto je na tom podobne.....druhá vec je , že cítim veľmi často potrebu po nejakom vzrušení...adrenalíne...vychádza to zrejme z toho, že som športoval závodne a teraz je proste pre mňa život nudný...ťažko sa to zapĺňa....nejakú dobu som skúšal aj meditácie, ale dáko sa mi nedarí sa k tomu teraz nakopnúť...je tu niekto, kto by si k týmto témam chcel vymeniť svoje poznatky, zážitky?

Preteba

Sunnyball, presne viem ako sa cítiš. Niekto by Ti povedal však máš všetko, čo Tebe môže chýbať? Ale tá prázdnota nie je vonkajšia potreba, ale je to prázdne miesto v srdci. Je to ten posledný dielik puzzle, ktorý hľadá každý človek na zemi. Keď ho získaš, otvoria sa Ti oči a hľadaný zmysel života je na dosah.

Kaido

Tomas12345
Paneboze, typicky slovensky psychos, na vsetko AD.

Hlavne ho nepocuvaj a ked uz zacnes brat AD tak sa vyhni SSRI alebo SNRI AD, ktore mozu mat zly vpliv aj na sexualny zivot a zhorsit este tvoj povodny stav.

Tomas12345

Cize ty mas depresie bez uvedenia dôvodu ? Príčinou je potom asi chemicka nerovnováha ktora sa lieci antidepresívami.

Apokryft

Chýba ti melatonín...
KEĎ si bol naň zvyknutý nečudo!
Navyše hypofíza v našich časoch je ťažkými kovmi a materializmom zachrontavená ,že neprodukuje hormóny šťastia a preto aj preto v dnešnej dobe ludia hoci majú všetko sú nešťastný.kúp si GABA.....pred spánkom
Ak si umývaš zuby pastou z floridom tak tým si ešte vylepšuješ svoje stavy....
Že nechápeš čo ti to tu splietam?