Nevedel som otom

Príspevok v téme: Nevedel som otom
Qwerty

Dobrý deň,ani neviem kde mám začať,mam 15 rokov a som s frajerkou uz rok a pol takže sme si už prešli cez nejaké veci a dovoľujem si povedať že náš vzťah nieje taký ako ostatné vzťahy ale oveľa vyspelejšie.Obidvaja pochádzáme zo slušnej rodiny,učíme sa výborne a splňáme spoločné aktivity (chodíme do fitka,ona na klavír...) presne pred mesiacom sa však stala jedna “nehoda” ktorá nám za ten mesiac tak zmenila život že nieje deň keď nestresujeme a nerozmýšľame nad tým.Sme si toho vedomí že sme spravili chybu a že teraz o už nezmeníme ale potrebujem nejakú psychickú úprimnú pomoc.Pred mesiacom sme chceli vyskúšať niečo nové a som do nej strčil ale len vrch žaluďa (3,4 cm) a par krat vytiahol a dal zas dnuka,trvalo to mozno 5 sekund a potom ako som googlil som našiel to že keď som predtým mal ejakuláciu,že spermie mohli zostať v močovej rúre a tým pádom môžu oplodniť ženu a ja predtym ako dal donej som masturboval asi pred 2 hodinami,nevymočil som sa odvtedy.Ona dosť dlho nemala menštruáciu a prvú menštruáciu dostala prednedávnom a dokopy ich mala 3 v celom živote,stále nepravidelný.No lenže odkedy sa toto stalo ešte stále nedostala a prešiel už mesiac,skúšam ju ukľudňovat stým že veľa stresovala že aj to môže ovplyvniť lebo naozaj veľa stresovala a že nemá pravidelný ciklus že nieje to nič vážne ale v sebe sa bojím veľmi len nechcem aby aj ona sa bála.Tehotenský test sme nekúpili ani nepoužili pretože býváme v malom meste,rozšírilo by sa to že kupujem tehotenský test.Za ten mesiac nemala žiadne bolesti,žiadne nevoľnosti proste nič čo by poukázalo nato že je tehotná.Raz mala nejaký výtok načo sme sa potešili že to je predmenštruačny syndrom ale menštruáciu nedostala.Ževraj vo výtoku bolo semtam aj krv tak neviem...Možno si teraz pomyslíte že kde speje tá generácia atď. A poviem vám že máte pravdu,oľutovali sme to obidvaja a veľmi dúfáme že nič ztoho nebude,ak do konca mesiaca nebude mať menštruáciu tak kupujem tehotenský test a keď ukáže “pozitív” tak ja naozaj neviem čo urobím.Prosím skúste nejak normálne odpovedať,ďakujem pekne

Lollka

Hormon HCG je v krvi ci moci zeny najvyssi okolo 10-11 tyzdna a potom mierne klesa. Ale nikdy neklesne natolko aby nebol detekovany testom. Cele tehotentsvo bude mat zena pozitivny tehotensky test ak si ho urobi. Velmi rychlo zacne hladina HCG klesat po porode a tyzden po porode je uz nedetekovatelna.

Lollka

Tak prestante stresovat, vydychnite si a uzivajte si vztah. A nabuduce sa zariadite pri sexe inak tomu verim. Ona si moze nechat predpisat aj hormonalnu antikoncepciu, aspon bude mat pravidelny menzes a tiez budete mat ochranu.

Lollka

Ono uz len to ze ma nepravidelny menzes velmi znizuje sancu na otehotnenie. To ze si si predtym honil tiez nic neznamena pokial si to do nej nezasunul hned po dohoneni co sa nestalo, lebo spermie na vzduchu velmi rychlo hynu. Teoreticky by bola sanca len z predejakulacnej tekutiny ktora u niektorych muzov obsahuje spermie ale u inych zas nie. Kamoska spavala 9 rokov s priatelom tak, ze nepouzivali ochranu, on si len daval pozor. A neotehotnela. Potom ako sa zacali o dieta snazit otehotnela prakticky hned.

Lollka

Ten test ktory ste kupili je velmi citlivy, ak by bola tehotna na 100% to zachyti. Takze nie, celkom urcite tehotna nie je a uz nestresujte. Nieco si o tom precitajte: najmama.aktuality.sk

Noelinka

Tak si mal na mysli 10 mlU/ml a nie 10 mg ten test je citlivy ste mali kúpiť ten druhý "po vynechani ms" ale uz aj tak jedno nechajte to. Ked do konca mesiaca jej to nepríde nech ide ku gynekologičke lebo nepravidelná ms sa da a by sa mala liečiť viem o com hovorim mala som to aj ja. A ked v budúcnosti nechce mat problémy tak nech tam ide

Noelinka

Nemyslim znacku ame citlivost! Existuje test kt mozes urobit pred meskanim MS a test kt mozes urobit uz po meskani MS obe su inak citlive