Nevedel som otom

Príspevok v téme: Nevedel som otom
Qwerty

Dobrý deň,ani neviem kde mám začať,mam 15 rokov a som s frajerkou uz rok a pol takže sme si už prešli cez nejaké veci a dovoľujem si povedať že náš vzťah nieje taký ako ostatné vzťahy ale oveľa vyspelejšie.Obidvaja pochádzáme zo slušnej rodiny,učíme sa výborne a splňáme spoločné aktivity (chodíme do fitka,ona na klavír...) presne pred mesiacom sa však stala jedna “nehoda” ktorá nám za ten mesiac tak zmenila život že nieje deň keď nestresujeme a nerozmýšľame nad tým.Sme si toho vedomí že sme spravili chybu a že teraz o už nezmeníme ale potrebujem nejakú psychickú úprimnú pomoc.Pred mesiacom sme chceli vyskúšať niečo nové a som do nej strčil ale len vrch žaluďa (3,4 cm) a par krat vytiahol a dal zas dnuka,trvalo to mozno 5 sekund a potom ako som googlil som našiel to že keď som predtým mal ejakuláciu,že spermie mohli zostať v močovej rúre a tým pádom môžu oplodniť ženu a ja predtym ako dal donej som masturboval asi pred 2 hodinami,nevymočil som sa odvtedy.Ona dosť dlho nemala menštruáciu a prvú menštruáciu dostala prednedávnom a dokopy ich mala 3 v celom živote,stále nepravidelný.No lenže odkedy sa toto stalo ešte stále nedostala a prešiel už mesiac,skúšam ju ukľudňovat stým že veľa stresovala že aj to môže ovplyvniť lebo naozaj veľa stresovala a že nemá pravidelný ciklus že nieje to nič vážne ale v sebe sa bojím veľmi len nechcem aby aj ona sa bála.Tehotenský test sme nekúpili ani nepoužili pretože býváme v malom meste,rozšírilo by sa to že kupujem tehotenský test.Za ten mesiac nemala žiadne bolesti,žiadne nevoľnosti proste nič čo by poukázalo nato že je tehotná.Raz mala nejaký výtok načo sme sa potešili že to je predmenštruačny syndrom ale menštruáciu nedostala.Ževraj vo výtoku bolo semtam aj krv tak neviem...Možno si teraz pomyslíte že kde speje tá generácia atď. A poviem vám že máte pravdu,oľutovali sme to obidvaja a veľmi dúfáme že nič ztoho nebude,ak do konca mesiaca nebude mať menštruáciu tak kupujem tehotenský test a keď ukáže “pozitív” tak ja naozaj neviem čo urobím.Prosím skúste nejak normálne odpovedať,ďakujem pekne

0v4cka

hned ako som cital vyraz vyspelejsi vztah hned mi bolo jasne ze to bude vazny neriesitelny problem aky sa len vo vyspelom vztahu moze stat...
a nie tehotna neni. jedna spermia a ani 10 na oplodnenie nestacia

Acaaa

Tehotná urcite nieje toho sa bat nemusis. Ten test si ale kup v inom meste aby ste uz tolko nestresovali lebo vam to nerobi dobre. To ze ste zacali so sexom je vporiadku mate na to vek a aspon raz nebudete vyplakavat tu na fore o 30 rokov ze ste panic a panna :D no a nabuduce ked to budete robit tak ona nech si da pharmatex a ty kondom.

Qwerty

Ďakujem za príjemnú správu ale mám obavy pretože ten hlien,čítal som že keď sa vtom objabuje krv že je to tehotenský hlien :(( a +tá menštruácia,naozaj neviem už

Rozmyslam

Vy musite byt podareny par :) Pocuvaj, nic sa nestane, po 2 hodinach a pri ciastocnej penetracii by sa vam musel narodit David Coperfield, chapes :)
Nic nelutuj, majte sa radi a pouzivajte kondom, pripadne nech si da frajerka predpisat antiku, ak to robievate castejsie. Ze ma v tomto veku taku "divnu" menstruaciu je uplne normalne, to bude este trvat, nez to bude pravidelne a aj tak obcas vynecha slebo sa objavi necakane, ci nejaky vytok a tak. Hlavne nebudte taki uzkostni slusaci splnajuci spolocenske normy :) , serte na ludi okolo, lebo nebudete zit, ale prezivat. Aj v beznom zivote, najvacsi slusaci z nasej triedy a najlepsie sa uciaci nie su najuspesnejsi, ale naopak, najvacsi darebaci, ti ktori boli akoby nad vecou a vedeli si otvorit usta, ti su najuspesnejsi, aspon na stretku po 15 rokoch z gympla ked som bol.

zavinacicek

Ty sopliak, skôr než si svoj penis omočil v jej vagíne, mal si rozmýšľať. Ak bude tehotná, nájdi si robotu a postaraj sa o decko.