Nevedel som otom

Príspevok v téme: Nevedel som otom
Qwerty

Dobrý deň,ani neviem kde mám začať,mam 15 rokov a som s frajerkou uz rok a pol takže sme si už prešli cez nejaké veci a dovoľujem si povedať že náš vzťah nieje taký ako ostatné vzťahy ale oveľa vyspelejšie.Obidvaja pochádzáme zo slušnej rodiny,učíme sa výborne a splňáme spoločné aktivity (chodíme do fitka,ona na klavír...) presne pred mesiacom sa však stala jedna “nehoda” ktorá nám za ten mesiac tak zmenila život že nieje deň keď nestresujeme a nerozmýšľame nad tým.Sme si toho vedomí že sme spravili chybu a že teraz o už nezmeníme ale potrebujem nejakú psychickú úprimnú pomoc.Pred mesiacom sme chceli vyskúšať niečo nové a som do nej strčil ale len vrch žaluďa (3,4 cm) a par krat vytiahol a dal zas dnuka,trvalo to mozno 5 sekund a potom ako som googlil som našiel to že keď som predtým mal ejakuláciu,že spermie mohli zostať v močovej rúre a tým pádom môžu oplodniť ženu a ja predtym ako dal donej som masturboval asi pred 2 hodinami,nevymočil som sa odvtedy.Ona dosť dlho nemala menštruáciu a prvú menštruáciu dostala prednedávnom a dokopy ich mala 3 v celom živote,stále nepravidelný.No lenže odkedy sa toto stalo ešte stále nedostala a prešiel už mesiac,skúšam ju ukľudňovat stým že veľa stresovala že aj to môže ovplyvniť lebo naozaj veľa stresovala a že nemá pravidelný ciklus že nieje to nič vážne ale v sebe sa bojím veľmi len nechcem aby aj ona sa bála.Tehotenský test sme nekúpili ani nepoužili pretože býváme v malom meste,rozšírilo by sa to že kupujem tehotenský test.Za ten mesiac nemala žiadne bolesti,žiadne nevoľnosti proste nič čo by poukázalo nato že je tehotná.Raz mala nejaký výtok načo sme sa potešili že to je predmenštruačny syndrom ale menštruáciu nedostala.Ževraj vo výtoku bolo semtam aj krv tak neviem...Možno si teraz pomyslíte že kde speje tá generácia atď. A poviem vám že máte pravdu,oľutovali sme to obidvaja a veľmi dúfáme že nič ztoho nebude,ak do konca mesiaca nebude mať menštruáciu tak kupujem tehotenský test a keď ukáže “pozitív” tak ja naozaj neviem čo urobím.Prosím skúste nejak normálne odpovedať,ďakujem pekne

Noelinka

Aky test ste si kupily? Pred vynechanim ms alebo po vynechani ms? Lebo existuje viacero a moze byt ale nemusí zena v pokročilom stadiu tehotenstva ked urobi test tak jej moze ukazat negativne pretoze uz tolko hcg nieje v tele, som sa uz takych docitala x clankov ze zena bola tehotna ale test vysiel negativne

Qwerty

Noelinka,teba sa pytam keďže sa vtom asi vyznaš,je to možné že by test ukázal zle ? Robili sme test cca po mesiaci a niečo malo,na nete som našiel že hcg je v tele cca 8-11 týždni a potom klesá,na teste bola jedna čiarka a sme sa už veľmi potešili no ale včera jak mi napisala toto taak mam zase z toho stres :/ podľa teba ? Môžem už byť kľudný ?

Qwerty

Na 100% dobre sme to urobili všetko podľa návodu,už som bol kľudný že nieje na 100% tehotná a ma strašíš...

Bambulka25

Na jej mieste by som aj tak šla ku gynekológovi aby to na 100% vylúčil nie ze o 9 m budete mat dieťa v ruke a otázne je aj to či ste ten test správne urobili

Qwerty

Bolo to robene po mesiaci a niečo málo,nieje podľa mňa tehotná pretože nemá žiadné príznaky okrem menštruácií ale to jej mešká bežne pretože má stým problémy

Bambulka25

Lenže v pokročilom štúdiu tehotenstva ti uz test neukáže pozitivitu t.z môže byť tehotná napr 2 mesiac ale test vám už neukáže pretože HCG v krvi potom uz klesá bude lepšie ak pôjde ku gynekológovi