Nevedel som otom

Príspevok v téme: Nevedel som otom
Qwerty

Dobrý deň,ani neviem kde mám začať,mam 15 rokov a som s frajerkou uz rok a pol takže sme si už prešli cez nejaké veci a dovoľujem si povedať že náš vzťah nieje taký ako ostatné vzťahy ale oveľa vyspelejšie.Obidvaja pochádzáme zo slušnej rodiny,učíme sa výborne a splňáme spoločné aktivity (chodíme do fitka,ona na klavír...) presne pred mesiacom sa však stala jedna “nehoda” ktorá nám za ten mesiac tak zmenila život že nieje deň keď nestresujeme a nerozmýšľame nad tým.Sme si toho vedomí že sme spravili chybu a že teraz o už nezmeníme ale potrebujem nejakú psychickú úprimnú pomoc.Pred mesiacom sme chceli vyskúšať niečo nové a som do nej strčil ale len vrch žaluďa (3,4 cm) a par krat vytiahol a dal zas dnuka,trvalo to mozno 5 sekund a potom ako som googlil som našiel to že keď som predtým mal ejakuláciu,že spermie mohli zostať v močovej rúre a tým pádom môžu oplodniť ženu a ja predtym ako dal donej som masturboval asi pred 2 hodinami,nevymočil som sa odvtedy.Ona dosť dlho nemala menštruáciu a prvú menštruáciu dostala prednedávnom a dokopy ich mala 3 v celom živote,stále nepravidelný.No lenže odkedy sa toto stalo ešte stále nedostala a prešiel už mesiac,skúšam ju ukľudňovat stým že veľa stresovala že aj to môže ovplyvniť lebo naozaj veľa stresovala a že nemá pravidelný ciklus že nieje to nič vážne ale v sebe sa bojím veľmi len nechcem aby aj ona sa bála.Tehotenský test sme nekúpili ani nepoužili pretože býváme v malom meste,rozšírilo by sa to že kupujem tehotenský test.Za ten mesiac nemala žiadne bolesti,žiadne nevoľnosti proste nič čo by poukázalo nato že je tehotná.Raz mala nejaký výtok načo sme sa potešili že to je predmenštruačny syndrom ale menštruáciu nedostala.Ževraj vo výtoku bolo semtam aj krv tak neviem...Možno si teraz pomyslíte že kde speje tá generácia atď. A poviem vám že máte pravdu,oľutovali sme to obidvaja a veľmi dúfáme že nič ztoho nebude,ak do konca mesiaca nebude mať menštruáciu tak kupujem tehotenský test a keď ukáže “pozitív” tak ja naozaj neviem čo urobím.Prosím skúste nejak normálne odpovedať,ďakujem pekne

Noelinka

Moze ale nemusi jednoducho urobite ten test zajtra ked bzde negativny tak ok a ked pozitivne tak sup sup na gyndu

Noelinka

Ved chod kupit zajtra ten test urobte si ho podla navodu a uvodite my ti tu na 100% nevieme povedat pretoze cetäz telefon do tvojej frajerky nevidime :) ved priznaj

Noelinka

Ano a to ruzove bol krv pretoze sa ajicko usadilo v maternici to iste ked si trochu pichnes do dasna tak ti ide krv nie? Tak aj sliznica maternice je citliva a ked vajicko sa usadilo tak zena ma ten vytok pochop to uz konecne a test kupis v 101 drogerie alebo teta drogerie ved pred 2 mesiacmi som kupima v drogerii teta test a stal len 2 eura tak v com mate problem?

Qwerty

Verim ti ale musi to byt na 100% ?
Aj minule jej meškala menštruacia 1 mesiac lebo ma nepravidelny cyklus a za cely život mala menštruaciu 3x a žiadne priznaky nema a ten vytok som čital na nete môže byť aj z iných vecí a ževraj keď to mala len 1x alebo 2x že sa môže jednať aj o ovuláciu a mala to len 2x