Je zdravšia voda zohrievaná v elektrickej kanvici alebo na plynovom šporáku?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

SAVKA

Faith Healer
mäso obsahuje hlavne 70-80% vody aj tuk. Vplyv CO2 na potraviny o čo som písala bol experimentálne skúšaný baliarenskou firmou .

Štúdium na strenej škole nejde do hĺbky.

Stačilo mi ako si pred mesiacmi pohorel na pH keď sa napr. zmení z hodnoty 7 na 6 a táto zmena o jednu jednotku znamená desaťnásobné zvýšenie kyslosti. Nehnevaj sa ale to sú úplne základy. Ty určite vysokú chemickú nemáš. A hádal si sa a napádal prispievateľa ako agresor a keď pravdu dokázal a obhájil tak si napádal a chytal za slovíčka ako zlá psychopatická učiteľka.

STOP !

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

SAVKA

Faith Healer
od teba už nič neberiem .
Našla som obsahovo rovnaké čo si napadal. Vôbec tu nie je písané o slanine na pupku a CO2.

Oxid uhličitý Oxid uhličitý potláča rast väčšiny aeróbnych baktérií a plesní. Vo všeobecnosti platí, že čím je vyššia úroveň CO2, tým dlhšia je skladovateľnosť. CO2 však priamo absorbujú tuky a voda, a preto platí, že CO2 absorbuje väčšina potravín. Nadmerné hladiny CO2 v balení MAP môžu spôsobovať zmenu chuti, stratu spôsobenú odkvapkávaním a celkové znehodnotenie obalu. Preto je dôležité zachovať rovnováhu medzi komerčne požadovanou skladovateľnosťou a stupňom, do ktorého je možné tolerovať niektoré negatívne vplyvy. Keď sa CO2 vyžaduje na reguláciu množenia baktérií a plesní, odporúča sa minimálna hladina CO2 20 %. •

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.