Uvedomte sa konecne!!!!!!

Príspevok v téme: Uvedomte sa konecne!!!!!!
nenormalne321

Zdravim... chcem sa vas podaktorych opytat, myslim si ze vacsiny kedze si to teraz vsimam velmi... tyka sa to jednej veci... preco sakra chodite chory medzi ludi?? Ved ste dospely ludia, decko tiez neposlete do skoly ked ma virus a kazdych 5 sekund kasle ako keby malo tuberu, sopli, kycha!!! Mne to pride ako keby teraz v tejto dobe ludia nevedeli normalne lezat 3 dni a aspon sa ako tak vyliecit aby to nebolo infekcne uz a nenalazili tak aj inych ludi. Je normalne, ze ked cestujem mhd (teraz som bohuzial na nu odkazana lebo som bez auta), ktoru si este aj platim a nie su to male peniaze, tak co len iba nastupim, tak samozrejme polovica elektricky alebo autobusu chori ludia, ktori kaslu, nevedia si dat ani ruku pred hubu co je uplne zakladna vec slusnosti!!! A kazde 2 minuty kychanie, posmrkavanie... ja neverim ze ked ste takto chori tak zvladate vobec pracovat, ale nejde o to, ide hlavne o to ze si neuvedomujete ze v tej elektricke, alebo autobuse su aj ini ludia, ktori nepotrebuju byt kvoli vam chori!!!! Samozrejme vsade okna pozatvarane, lebo zima, elektricky preplnene, ked chce clovek vyvetrat a otvori iba male okienko, tak polka elektricky ide ukamenovat toho cloveka, ze co si dovolil otvorit okno ked tam bude zima, ale to ze su na nom natlaceni 5 chori ludia, tak to mu uz nevadi... fuj je mi z toho zle, berte ohlad aj na inych ludi laskavo a ked ste chori tak ostante doma a dajte sa dokopy, nie ist do takeho prostredia kde mozte inych nakazit, alebo si chorobu este zhorsit... tu ide aj o vase zdravie... a nehovorte ze musite pracovat a nemozte vylezat chorobu lebo vas vyhodia, lebo vacsiu kravinu som nepocula, ja som robila vo vela robotach a nikde aleze nikde nemali problem ze by som tam 4 dni nebola!!!

Neuvedomela

Ja som jedna z tych. A nejdem sa sem ani zbyzocne obhajovat a niesom ani babka (mam 25). Pisem sem len preto, aby ste si mali na kom zgustnut. Do toho! A na chorobu! (A prosim si aj komentare o zbytocnosti mojho prispevku, komentare sudiace moju osobnost a tak dalej a este komentare vasho nadhladu a vyssej inteligencie typu “toto si netreba ani vsimat chcem len zaujat”. Hrdi sa priznavam ze chora cestujem v mhd a chodim chora do prace.

teo

Este je zaujimave ze omen dama je na inej mentalnej urovni,nechapem co tu este robi.Asi to bude tak ze ak by bola na fore medzi ludmi s tou najvyssou mentalnou urovnou,tak by tam pohorela s tou svojou.

teo

Jedno je iste,ked vypukne epidemia,siri sa zavratnym tempom.Su ludia ktori cestuju aj k lekarovi nejakym spôsobom sa k nemu musia dostat.Ostava len skupina ktora napriek tomu ze sa citi mizerne nechce zostat doma a chripku vylezat,rovnako aj chore deti davaju do kolektivu a tie nakazia dalsie deti.S tym sa asi nic nespravi,nie sme na takej urovni ohladuplnosti.Citam tu aj kritiku na pisatelku od pisatelky OMEN.Ta zena zase patri do kategorie rypnut si,zkritizovat a zmiznut dalej.Aj to je ista forma sirenia nakazy ta slovna.

Lollka

Ludia so zdravou imunitou rozhodne nechytia chorobu ked sa vedla nich v autobuse vezie niekto chory. A imunitu si posilnujes aj tym, ze vedla nich cestujes a dostane sa na teba par bacilov, tak imunitny system nezaspi a stale sa trenuje. Keby si zila v sterilnom laboratoriu a raz vyjdes von tak si hned chora lebo tvoj imunitny system bude zaspaty a bacile su uplne vsade okolo nas.

bzw

A do lekarne nam dovolis ist? Lebo nie kazdy si moze dovolit vylihovat zakazdym doma, ked mu tecie soplik.
Tu si zas nejaka fuchtla potrebovala zabrechat a vyliat komplex pozeram.

spacetravel

nenormalne 321 - úplnú pravdu máš, aj mne veľmi prekáža, keď idem do / z práce mhd a tam každú minútu niekto kýcha, pokašliava, smrká. Cítim sa akoby som sedela v čakárni u lekára. Tiež si myslím, že takíto chorí ľudia by mali zostať doma a liečiť sa, lebo vždy sa bojím, aby som to od nich nechytila. Napísala si to veľmi výstižne a hádam si to prečítajú aj tí, ktorých sa to týka a zamyslia sa nad sebou.

A prispievateľku s nickom OMEN si nevšímaj - vieš, je to stará babka, ktorá sa už len nudí doma na dôchodku, ale myslí si o sebe, že je najmúdrejšia a keď má niekto iný názor, ako ona, tak doňho slovne útočí.

Omen

Drahá, bez mučenia priznávam, som úkaz! Lenže z iného cesta ako ty, nie som totiž na tvojej mentálnej úrovni! Názov témy - štylistická chyba, prvé dva riadky 10 pravopisných chýb (nepočítala som diakritické znamienka), skoro som oslepla. Takto przniť slovenčinu, že ti nie je hanba?! A to nespomínam ostatné...

Uuleuskauu ti o niektorých "usmrkancoch" (a je ich viac ako dosť!), ktorí neroznášajú infekcie poučila a ja dodávam, že ešte medzi nami žijú aj "ukašľanci" - astmatici!!! Tak si dávaj bacha, aby si sa k nim časom nezaradila a niekto nezačal na teba nadávať, sťažovať sa, prípadne ťa vyhadzovať z autobusu! Našťastie, že TY nemáš takú MOC, bo by to bolo už moc!
Kde nič v hlave nie je, tam ani čert neberie! Tak sa láskavo Spamätaj alebo Uvedom SI?! : o)