Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Uvedomte sa konecne!!!!!!

Príspevok v téme: Uvedomte sa konecne!!!!!!
nenormalne321

Zdravim... chcem sa vas podaktorych opytat, myslim si ze vacsiny kedze si to teraz vsimam velmi... tyka sa to jednej veci... preco sakra chodite chory medzi ludi?? Ved ste dospely ludia, decko tiez neposlete do skoly ked ma virus a kazdych 5 sekund kasle ako keby malo tuberu, sopli, kycha!!! Mne to pride ako keby teraz v tejto dobe ludia nevedeli normalne lezat 3 dni a aspon sa ako tak vyliecit aby to nebolo infekcne uz a nenalazili tak aj inych ludi. Je normalne, ze ked cestujem mhd (teraz som bohuzial na nu odkazana lebo som bez auta), ktoru si este aj platim a nie su to male peniaze, tak co len iba nastupim, tak samozrejme polovica elektricky alebo autobusu chori ludia, ktori kaslu, nevedia si dat ani ruku pred hubu co je uplne zakladna vec slusnosti!!! A kazde 2 minuty kychanie, posmrkavanie... ja neverim ze ked ste takto chori tak zvladate vobec pracovat, ale nejde o to, ide hlavne o to ze si neuvedomujete ze v tej elektricke, alebo autobuse su aj ini ludia, ktori nepotrebuju byt kvoli vam chori!!!! Samozrejme vsade okna pozatvarane, lebo zima, elektricky preplnene, ked chce clovek vyvetrat a otvori iba male okienko, tak polka elektricky ide ukamenovat toho cloveka, ze co si dovolil otvorit okno ked tam bude zima, ale to ze su na nom natlaceni 5 chori ludia, tak to mu uz nevadi... fuj je mi z toho zle, berte ohlad aj na inych ludi laskavo a ked ste chori tak ostante doma a dajte sa dokopy, nie ist do takeho prostredia kde mozte inych nakazit, alebo si chorobu este zhorsit... tu ide aj o vase zdravie... a nehovorte ze musite pracovat a nemozte vylezat chorobu lebo vas vyhodia, lebo vacsiu kravinu som nepocula, ja som robila vo vela robotach a nikde aleze nikde nemali problem ze by som tam 4 dni nebola!!!

printemps

Selene: Jasné, že (takmer) všetci tí kašľajúci a smrkajúci ľudia idú ráno medzi 7h - 8 h do práce... snáď si nemyslíš, že by PRÁVE vtedy išli tí všetci k lekárovi? Ako keby sa dohodli :) a to sa opakuje KAŽDÉ ráno... to by bola priveľká náhoda!

A tí, ktorí tu vypisovali, že si "nemôžu dovoliť" zostať doma na PN... tak to je riadna blbosť, lebo každý zamestnanec má právo ísť na PN! To im to akože zamestnávateľ nedovolí, či ako?? Alebo to skôr bude tak, že sú chamtiví a nechcú mať zrážky z platu? O tých pár eur nižšiu výplatu by určite prežili, ale oni sa radšej chorí budú trepať do práce a pritom nakazia ďalších ľudí, to je teda bezohľadnosť.

Selena54673

Tak pochybujem že autorka tu pisala o tych, ktorí majú alergiu. Veď si prečítajte ešte raz podstatu tohto príspevku. Autorka sa sťažuje na ľudí, ktorí chodia CHORÍ vo verejnej doprave a tak to prenášajú na druhých. Teraz je obdobie chrípok, prechladnutí, vírusových ochorení, takže tých alergikov je určite pomenej ako chorích. A kde ste zobrali že alergik má vlhký silný kašel. To je následok choroby a nie alergie. Alergik nekašle. Poprípade má len suchý dráždivý kašel, ktorý je úplne lahko rozoznatelný od toho chorľavého. Mňa to inak tiež obťažuje, keď cestujem do mesta autobusom a za mňa si sadne nejaký chorý človek, z ktorého je normálne cítiť aký je chorý, ale do práce ide, veď čo. Zdravie máme len jedno a žiadna práca ani nič iné nestoja za to, aby sme si ho pokazili. Veď prechodte kľudne ďalšie choroby, neskôr sa vám to zráta. Lebo robota. Potom si spomeniete na tie vaše prechodené chrípky a podobne. Veľa šťastia.

kamilla345

Ahoj,aj máš aj nemáš pravdu. Nemusia byť všetci hnedˇ nákazlivý.
Ber aj na to ohľad,že mnoho ľudí má alergiu, aj ja mám vtedy -kašlem,smrkám,kýcham a NIE JE TO NÁKAZLIVÉ !!!!

envelin

Hnevá to napríklad aj mňa ale keď si vezmeš, že napríklad proste má človek deti je na ne sám tak si nemôže dovoliť neísť napríklad celý týždeň do obchodu, čo sa týka práce tak tiež niektorí zamestnávatelia vyžadujú aby človek chodil až kým nebude na pokraji smrti ako sa hovorí

kornellnella

sorry ale ty is take krava! Máš pravda ľudia vy si mohli dať ruku pred ústa keď kašlú a pod. No lenže,mnohí si nemôžu dovoliť pn-ku! Napríklad ani ja,lebo keď sa dám pnku mám 58 € na mesiac a ztoho sa nedá platiť účty!
A zamestnávateľ tiež nestrpí pn-ky!
Takže radšej pracujem chorá,lebo nechcem prísť o prácu a musím platiť účty !!!
Takto hovoriť môže iba človek,ktorý nikdy nemal ťažkosti v živote alebo má ohromné štastie!