Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???

Príspevok v téme: Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???
Dolinka111

PROSIM VAS! este som nikdy nerodila a chceli by sme skusit babo..mam 34 rokov..mala som v minulosti zapaly mocovych ciest..na nejaky cas ustupili a ked som mala 31 sa to vratilo a odvtedy sa to vracia viackrat do roka. Bola som na zenskych testoch aj na chlamydie, ureoplazmu, mykoplazmu vsetko negativne. vzdy mi nasli len v moci E.coli ked som mala zapal. Skusala som uz na to alternativnu liecbu aj klasicku u lekara. tento rok som uz jedny antibiotika mala. Mala som detox tela, uzivam casto probiotika, hygiene len prirodnym gelom specialne na zapaly a infekcie, po sexe sa umyvam a vycikam. Nejem sladke a vyhybam sa alkoholu, kave a skoro vsetkym potravinam ktore vraj to podporuju. Pila som aj brusnicovu stavu 100% z lekarne. Vyskusala som aj aloe vera stavu, tabletky alebo v praskovej forme. Moj priatel bol na testoch cisty..moja lekarka si uz mysli pomaly ze som blazon ale fakt kazdy tyzden tam mam nejake palenie a kazdy den sa prebudzam ci dnes nedostanem zapal. nechodim na dovolenky a do bazenov a wellnesov. vzdy ako zakon schvalnosti ked sme mali niekam na dlhsie ist som mala zase urologicke problemy a zase cely kolotoc odznova. JA UZ FAKT NETUSIM CO MI POMOZE. TO uz mam mat do konca zivota? vyliecil sa niekto z toho ale co naozaj pomaha??? dala som si aj teraz stolicu na testy kvoli parazitom..no ja uz fakt neviem ze co..

mia1984

aj urovaxom som mala..ten mi pomohol na nejaku dobu ale sa to vratilo..kapucinku som uzivala ale len tabletky..skusim tu tinkturu teda..velmi pekne dakujem vsetkym za rady..skusim ist aj na tu stranku edusan.sk

zuzi74

Jednoznacne odporucam tinkturu z kapucinky, vybrat minimalne 2 balenia po sebe. Mne velmi pomohla tak ako pri opakovanych zapaloch moc. mechura tak aj na zenske problemy. Likviduje stafylokoky, streptokoky, E-coli. Antibiotika mi opakovane nezaberali. Zbytocne ich budes uzivat pri tychto problemoch.

Lollka

Preliecit sa musi aj partner a to aj ked mu nic nenasli, u muzov sa to tazko dokazuje. Inak ta vzdy ked sa vyliecis zase nakazi. Skuste na dlhsi cas pouzivat pri sexe kondom a uvidis ci sa to zlepsi.