Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???

Príspevok v téme: Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???
Dolinka111

PROSIM VAS! este som nikdy nerodila a chceli by sme skusit babo..mam 34 rokov..mala som v minulosti zapaly mocovych ciest..na nejaky cas ustupili a ked som mala 31 sa to vratilo a odvtedy sa to vracia viackrat do roka. Bola som na zenskych testoch aj na chlamydie, ureoplazmu, mykoplazmu vsetko negativne. vzdy mi nasli len v moci E.coli ked som mala zapal. Skusala som uz na to alternativnu liecbu aj klasicku u lekara. tento rok som uz jedny antibiotika mala. Mala som detox tela, uzivam casto probiotika, hygiene len prirodnym gelom specialne na zapaly a infekcie, po sexe sa umyvam a vycikam. Nejem sladke a vyhybam sa alkoholu, kave a skoro vsetkym potravinam ktore vraj to podporuju. Pila som aj brusnicovu stavu 100% z lekarne. Vyskusala som aj aloe vera stavu, tabletky alebo v praskovej forme. Moj priatel bol na testoch cisty..moja lekarka si uz mysli pomaly ze som blazon ale fakt kazdy tyzden tam mam nejake palenie a kazdy den sa prebudzam ci dnes nedostanem zapal. nechodim na dovolenky a do bazenov a wellnesov. vzdy ako zakon schvalnosti ked sme mali niekam na dlhsie ist som mala zase urologicke problemy a zase cely kolotoc odznova. JA UZ FAKT NETUSIM CO MI POMOZE. TO uz mam mat do konca zivota? vyliecil sa niekto z toho ale co naozaj pomaha??? dala som si aj teraz stolicu na testy kvoli parazitom..no ja uz fakt neviem ze co..

Marosko-n

GGW liečivá voda sa 15 rokov vyrábala a predávala oficialne na Slovensku ako technicky upravená H20. Objaviteľ šiel na dôchodok, tak zrušil firmu a tajomstvo výroby si nechal pre seba.
Veriť nemusíte.GGW funguje na čisto technických a fyzikálnych princípoch. Treba si prečítať knihu tisíc skupenstiev vody. Ale ktorá je tá pravá GGW ?, ktorá lieči ?

Defcon

Marosko a jeho ggw voda, ktoru sice predava uz desatrocia, ale internet ju vobec nepozna.-))))) to je to iste ako mjanik a jeho akupunktura, chvali ju a doporucije aj na skrabance v laku osobnych ale aj nakladnych aut.... plus going a jeho psycho.

Marosko-n

Na GGW liečivu vodu nerobíme reklamu, nepotrebujeme ju. Máme pokrytú celu dennú výrobu. Objednať sa dá na mojej mailovej adrese.

Dolinka111

Dakujem velmi pekne za cenne rady..No tu tinkturu z pucikov som si uz objednala dve balenia tak uvdime..ale o tej GGW vode som este nepocula..musim si to nastudovat a pripadne kupit. No je mi jasne ze antibiotika v zahranici su uplne ine ako u nas. len ja zial nemam moznost ist do zahranicia k lekarovi. taka moznost asi neexistuje ze by som si to objednala cez internet. To asi tazko. Jedna slecna tiez vravela ze sa dala zaockovat nejakou nemeckou vakcinou Gynetren alebo Gynetrol neviem ako sa to presne volalo a tiez ze jej to velmi pomohlo..Je to ale fakt zufale ked sa vam nieco vracia a nevie nikto prist na to ze co to sposobuje a ako pomoct. no verim ze hadam sa nejako z toho dostanem len sa bojim ze ked otehotniem tak som nahrata :( :( bo tehotenstvo to len podporuje resp. mavaju to zeny aj take co to nemavaju :( :(

Marosko-n

Už 18 rokov testovaná GGW liečivá voda, lieči zápaly v tele. Treba ju piť pravidelne a budete mať pokoj s takýmito problémom.
Veľa ľudí chorých si myslí,že stačí vypiť pár litrov GGW a už sa vyzdravie. Máte v sebe znečistených 40-50 litrov H20 - vody v každej bunke. A GGW voda, ktorú pijete sa hneď nedostane ku každej bunke.
Najprv sa ozdravuje trávenie, potom sa začnú ozdravovať aj ostatné časti tela. U nás to trvalo niekoľko mesiacov .
Záleží na znečistenom organizme a životnej energii tela, ako rýchlo sa začne regenerovať. Na niektoré choroby zaberie hneď.
Človek sa znečisťuje desaťročia a preto to trochu vyliečenie trvá. Ten kto je trpezlivý vylieči sa kvalitne a na dlhú dobu. Mudr.J.K.

Defcon

Selfko, nechtik aj skorocel su zname antimikrobialnymi a protizapalovymi ucinkami, ale na mocove cesty potrebujes este nieco, a to aby ucinok lieku isiel do moču a nie do krvi. Preto sa na liecbu mocovych ciest nepouzivaju kdejake lieky, ale specializovane. Co sa tyka koloidneho striebra, tak to nejdem komentovat.
V zivote nikto si nevyliecil poriadny chronicky zapal moč ciest nejakymi cajikmi alebo brusnicami. Caje zaucinkuju len pri prechladnuti, alebo uplne light zapale.

SelfKO

Skús sa opýtať v lekárni na niečo zo skorocela a takisto aj z nechtíka lekárskeho, nejaké čaje. Aj koloidné striebro by asi pomohlo, ale neviem, ako sa to presne používa, piť sa asi nesmie.

Defcon

Ja som mal tiez chronicky zapal mocovych ciest, nikdy mi nic nezistili, ale par razy som skoncil v nemocnici s krvou v moci, tak mi to rezanie a palenie verili. Slovenski lekari minus, ale raz ma zaviala pracovna povinnost do Strassburgskej nemocnice a tam mi pomohli. Stacili obycajne atb, ale prolongovane. 1tbl obden po dobu 4 mesiacov, ovsem predtym klasicka atb liecba. Tiez mi povedali svoj nazor na rozne doplnky a bol negativny. Jednoducho, tie brusnice a spol su dobre akurat ako prevencia, ale pri zapale su o nicom.
A uz mam vyse 12- 15 rokov pokoj.-))