Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???

Príspevok v téme: Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???
Dolinka111

PROSIM VAS! este som nikdy nerodila a chceli by sme skusit babo..mam 34 rokov..mala som v minulosti zapaly mocovych ciest..na nejaky cas ustupili a ked som mala 31 sa to vratilo a odvtedy sa to vracia viackrat do roka. Bola som na zenskych testoch aj na chlamydie, ureoplazmu, mykoplazmu vsetko negativne. vzdy mi nasli len v moci E.coli ked som mala zapal. Skusala som uz na to alternativnu liecbu aj klasicku u lekara. tento rok som uz jedny antibiotika mala. Mala som detox tela, uzivam casto probiotika, hygiene len prirodnym gelom specialne na zapaly a infekcie, po sexe sa umyvam a vycikam. Nejem sladke a vyhybam sa alkoholu, kave a skoro vsetkym potravinam ktore vraj to podporuju. Pila som aj brusnicovu stavu 100% z lekarne. Vyskusala som aj aloe vera stavu, tabletky alebo v praskovej forme. Moj priatel bol na testoch cisty..moja lekarka si uz mysli pomaly ze som blazon ale fakt kazdy tyzden tam mam nejake palenie a kazdy den sa prebudzam ci dnes nedostanem zapal. nechodim na dovolenky a do bazenov a wellnesov. vzdy ako zakon schvalnosti ked sme mali niekam na dlhsie ist som mala zase urologicke problemy a zase cely kolotoc odznova. JA UZ FAKT NETUSIM CO MI POMOZE. TO uz mam mat do konca zivota? vyliecil sa niekto z toho ale co naozaj pomaha??? dala som si aj teraz stolicu na testy kvoli parazitom..no ja uz fakt neviem ze co..

Marosko-n

Môj švagor je mudr J,K, ktorý mi dal podnet na študovanie danej problematiky, Celý doktorský život hľadal univerzálny liek, lebo ho nudilo pacientom stále tie isté lieky predpisovať a zisťovať čo im je. Dlhé dni a večeri diskusii o problematike zdravia človeka a aj osobných zdravotných problémov ma donutilo študovať túto problematiku.
Po štúdiach od roku 1980 do roku 2000 sa konečne podarilo najsť univerzálny liečivý prostriedok, ktorý pomáha naším bunkám aj celému telu a pritom zabíja všetky patogény. Je to kompromis medzi životom a smrťou. Je to tak dômyselné od Stvoriteľa, že tá hranica človeku dáva život a tým čo mu škodia ich ničí.
Je to taký zázrak od Boha, že človek len žasne nad Božou múdrosťou. Aj preto sme ju pomenovali Božia liečivá voda značka GGW. Mudr.J.K. zomrel po objavení GGW, tragicky nehoda v minulom storočí. Preto občas čerpám z jeho poznámok.

Defcon

Marosko, som z vas zmeteny.... tuna par postov dole ste sa na konci postu podpisali ako MUDR J.K.
v inom poste ohladne vitaminu c zas pisete nasledovne :
Marosko-n 09.02.2018 20:44:32
Môj švagor Mudr ,Ján K.
Tak ako to je ? Vy ste doktor J.K. , ci vas svagor je ten doktor, ci ako ? Ujasnite si prosim svoje fabulacie a dohodnite sa so svojou hlavou, coho sa budete pridrzat..-)))

minimie

Ahoj Dolinka, uz sme si trochu pisali k tomu ockovaniu, co som si dala zaciatkom roka ;) k mojmu poslednemu zapalu mocoveho mechura min. rok- kym som brala antibiotika, dookola som sa tocila v bludnom kruhu. Vzala ATB, preslo, za tyzden-dva opat zapal aj s krvou, dobrala dalsie, podla testov moc v poriadku, za 4 dni som uz mala zvysene leukocity a za tyzden zase krv. Takto som si otocila asi 5-6 zapalov, samozrejme z antibiotik prisli aj mykozy a rozhodla sommsa vyliecit podriadne. Nadrzovku som sa dala na 2 tyzdne na choru, ATB odmietla a liecila sa urologickym cajom a lezanim v posteli a klude! Ako tusis z mojej prvej diskusie, zijem v Rakusku. Kvoli svojim problemom som.sa tejto teme venovala a ucastnila sa na lekarskej konferencii vo Viedni s temou Chronicka cystitida-novodoba civilizacna choroba (osobny preklad). Lekari tam predkladali statistiky a dosli k zaveru, ze problem je v brani ATB a nedostatocnom prelieceni organizmu a rychlom navrate zien do prace. Takze som sa skusila preliecit poctivo a bez ATB (co mi dokonca odporucila aj moja sukromna dermatovenerologicka, kedze povedala, te kazde ATB oslabi imunitu sliznic a steny mechura a s kazdym dalsim ATB som nachylna na reinfekciu) a mne sa to osvedcilo a mala som s mocovym dlhu dobu pokoj. A nepila som ziadne brusnicove stavy a ine blbosti, ta koncentracia proste nestaci, je to len marketing. Urologicky caj a vela vody. A zasady 3T-teplo, ticho, tekutiny. Itazka je ci si na SK mozes dovolit na 2 tyzdne vypadnut z roboty.

tiez

ahoj, mavala som problemy s opakujucimi zapalmi mocovych ciest, a co mi pomohlo najviac neboli lieky, no bolo pit dostatok vody, min 2 l/den, mimo toho kazde rano veeelky hrncek caju, a nonstop teple ponozky :)
samozrejme ale priznavam, ze tak zle ako citam u teba som na tom nebola, no i tak som sa to sem rozhodla napisat, nech ktokolvek, kto ma obdobny problem popri prelieceni u lekara vyskusa trosku napravit bezne zvyky pitneho rezimu a obliekania, mozno pomoze ako mne... :)

Defcon

Marosko, takze nejaky clovek zasveti 10 rokov vyskumu a potom zacne upravovat a vyrabat vodu podla svojho rozumu a vy mate tolko drzosti v sebe, ze si zacnete pchat do ust panaboha a vydavat svoj produkt za boží vytvor ??? Ze vam zuby nevypadaju z tych ust....tolka drzost a sebachvalenie, ze vas vytvor je boží vytvor.... az vam drbne blesk medzi lopatky, tak si mozete akurat povedat : zasluzil som si.

Marosko-n

Boh vyhnal Adama a Evu z Raja, a povedal im, v pote tvári budete dorábať svoj chlieb.... Nič neni len tak zadarmo, dosť, že máme túto Zem na bývanie a obživu. 16 rokov sa oficialne táto GGW vyrábala a ponúkala na Slovensku Slovenským občanom. Len pár jedincov chcelo byť zdravími . Ostatní radšej lieky.
Dnešná voda je znečistená, bez životnej energie, a takú vodu všetci na svete pijeme.

Marosko-n

Vážený Pán Defkon, Spolu s Vami je na Slovensku asi 5 milionov 99,9% ludí čo sú taký ako Vy !
Tiež neveria v Boha Stvoriteľa. Málo študujete a málo viete, a chýba vám Božia múdrosť. Do Lurdov chodia miliony a vylieči sa len pár jedincov.
V Biblii je napísané,... budú čítať, budú všetko vedieť, ale ničomu neporozumejú.Pravda im bude skrytá..... A vy ste jeden z tých 5 milionov na Slovensku.
Príspevok: Destilovaná voda je najlepšia, škoda,že podporuje rakovinu.
V knihe “Voľba je jasná”, Dr. Banik šokuje svet s jedným zo skutočných tajomstiev dlhovekosti. V časti nazvanej „Otázky a odpovede“ odpovedá aj na otázku: “Čo sa týka Vašej navštevy Hunza, podľa Vášho názoru, čo bolo hlavným tajomstvom ich dlhovekosti?”
Dr.Banik:
“ Všimol som si nasledujúce – väčšinu ovocia a zeleniny jedli v surovom stave a vypestované na organickom komposte. 90% ich ovocia a zeleniny bolo z veľmi čistej vody.

Zároveň pili vodu z ľadovca, ktorá má veľmi nízky obsah anorganických minerálov.

Víno je ich hlavným nápojom, ktorý tiež pozostáva z prírodnej, veľmi čistej vody. Takže kvalita a čistota ich vody bola o 90% percent vyššia (takmer ako destilovaná) než kvalita tej našej. Toto som považoval za veľmi dôležité tajomstvo, ktoré som takmer prehliadol.”

A ešte si stále myslíte že GGW je výmysel? Aj víno , sirupy robíme v GGW vode. Aj Dr. Baník nepostrehol čo pili za vodu z Himalai.

Defcon

Marosko, tak som teraz zmeteny... najprv si tu viackrat tvrdil, ze ggw je vynalez nejakeho doktora, ktory ju vyrobil po x rokoch vyskumu.... a teraz tvrdis ,ze je to božie dielo. A tvoj argument, ze boh vam predsa nechce ublizit...... tak kto ju teda vymyslel a kto ju vyraba ? Pan boh ? A preco boh nechal trapit sa toho doktora s vynalezom tej superspickovej vody dlhe roky ? Preco nam ju boh neposkytol hned a v dostacnom mnozstve pre vsetky chore bytosti ? Vies ,kolko ludi na svete zbytocne trpi a zomiera, lebo nemaju pristup ku ggw ??? Marosko, kdesi je chyba v mysleni....