Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???

Príspevok v téme: Chronicky zapal mechura. Nic nepomaha. E.COLI co na nu???
Dolinka111

PROSIM VAS! este som nikdy nerodila a chceli by sme skusit babo..mam 34 rokov..mala som v minulosti zapaly mocovych ciest..na nejaky cas ustupili a ked som mala 31 sa to vratilo a odvtedy sa to vracia viackrat do roka. Bola som na zenskych testoch aj na chlamydie, ureoplazmu, mykoplazmu vsetko negativne. vzdy mi nasli len v moci E.coli ked som mala zapal. Skusala som uz na to alternativnu liecbu aj klasicku u lekara. tento rok som uz jedny antibiotika mala. Mala som detox tela, uzivam casto probiotika, hygiene len prirodnym gelom specialne na zapaly a infekcie, po sexe sa umyvam a vycikam. Nejem sladke a vyhybam sa alkoholu, kave a skoro vsetkym potravinam ktore vraj to podporuju. Pila som aj brusnicovu stavu 100% z lekarne. Vyskusala som aj aloe vera stavu, tabletky alebo v praskovej forme. Moj priatel bol na testoch cisty..moja lekarka si uz mysli pomaly ze som blazon ale fakt kazdy tyzden tam mam nejake palenie a kazdy den sa prebudzam ci dnes nedostanem zapal. nechodim na dovolenky a do bazenov a wellnesov. vzdy ako zakon schvalnosti ked sme mali niekam na dlhsie ist som mala zase urologicke problemy a zase cely kolotoc odznova. JA UZ FAKT NETUSIM CO MI POMOZE. TO uz mam mat do konca zivota? vyliecil sa niekto z toho ale co naozaj pomaha??? dala som si aj teraz stolicu na testy kvoli parazitom..no ja uz fakt neviem ze co..

Marosko-n

Farmaceutické firmy vás otravujú. Pijete všetko prechemizované a myslíte si že s tým dlho vydržíte ? Vaša odolnosť sa napriek liekom a vyživovým doplnkom, sa znižuje, V Sibile sa píše , že po roku 2000 nastane obdobie ,kedy H20 pitná voda bude sa vyvažovať zlatom. Nastáva už pomaly také obdobie.
Vaše telo kym má dosť prvotnej energie od narodenia, čosi vydrží. Nakoniec skolabuje a skončíte v bolestiach a chorobách. H20 a všetká voda pochádza od Stvoriteľa, Boha.
Nič nie je ako sa zdá, všetci žijete na heslo vášho života. Stačí porušiť vaše životné heslo a skolabujete. Tie bolesti vám nezávidím ani tie trápenia čo vás v budúcnosti čakajú. Pozrite koľko je chorých ? V nemocniciach v ambulánciach. Lekári v tomto zmätku už ani nevedia čo vám majú dať, lebo novodobý chorý nareaguju na ich liečbu tak ako by mali.
A ešte si myslíte, že GGW liečivá voda je blud? J to jeho voda ,Božia voda a myslíte že by nám Boh chcel uškodiť ? Diabol vám zatemňuje myseľ, aby ste Bohu neverili.
Len si spočitajte koľko vás stoja vyživové doplnky, llieky, do mesiaca, koľko € ? A liečenie vyšetrovanie . Koľko to všetko stojí ?
Asi neviete počítať,lebo by ste rozmýšľali trochu ináč, Múdrosť Vám od Boha chýba múdrosť.
Magnetické pole Zeme sa znížilo o 10% a zvýšila sa aktivita výrusov a baktérii. Viete,že na južnej pologuli sú ľudia chorľavejší ?-štatistika.
GGW liečivá voda zabija všetky parogény a eliminuje nedostatok magnetického poľa. Aj maminka vyrába pre svoje dieťa v brušku GGW vodu aby prežilo a malo po narodení imunitu, kým neziska svoju imunitu. Ak je maminka chorá ,alebo jej niečo chýba , dieťa sa narodí chorľavé. Mudr. J.K.

Defcon

Rezistencia vznikne vtedy, ked prezije nejake percento bakterii a tie mozu chytit rezistenciu. Zapaly mocovych ciest su prave komplikovanejsie a casto pri nich cast bakterii prezije. Nasledne sa pacient zacne vracat k urologovi a zacne kolotoc. Prezil som si to par rokov.
Az v Strassburghskej nemocnici mi poradili tu prolongovanu liecbu. A moj urolog mal natolko sebakritiky ,ze to akceptoval. Tie atb sa volali CIPLOX 500.
Cela liecba bola takato :
Prvych 10 dni 3x1 tbl - to sa zhoduje s normalnym predpisom
Ale potom okamzite po liecbe bez prerusenia nasledovala prolongovana liecba tymi istymi tabletkami , ale s inym davkovanim.
4 mesiace v kuse som bral 1 tabletku kazdy druhy den.
A az takato liecba zahubi vsetky bakterie. Viem, ze ti to mozno znie sialene, ale isto je menej sialene ako stale a stale chodit po doktoroch a trapit sa. Prolongovanou liecbou sice das organizmu zahul, ale potom sa das probiotikami a vitaminmi do pohody a na tie zapaly mozes zabudnut. Mne to zabralo, uz viac ako 10 rokov nemam ziadny problem, ani najmensi.
A to som skusal vsetko , caje, brusnice, uplne vsetko .

Dolinka111

Defcon no lenze neviem ake su tu prolongovane antibiotika..to si mam pytat od urologa? v com sa lisia? no skoda ze nevies nazov..pretoze uz v minulosti som mala kadejake antibiotika a sposobili mi len rezistenciu bakterie E.coli a vela krat mi ani nepomohli a o dva tyzdne som isla pre dalsie antiobiotika..a lekar len skusal na mne co mi zaberie :(:(

Defcon

Dolinka, ja som vam uz poradil podla svojho najlepsieho vedomia a to prolongovanu liecbu atb. A vy ste sa zacali zaoberat ggw.........
Mne prolongovana liecba zabrala a roky nemam ziadny problem. Zialbohu si neviem spomenut na nazov atb, ale bolo to bezne atb na slovenskom trhu.

poradim38

Defcon Hahaha poriadne som sa zasmiala, uplne vystihnute.... maroskova voda, o ktorej nikto nikde nehovori iba on, inak zo srandy by som si to objednala, potom by som spravila recenziu ci mi to pomohlo, ktovie kolko za to pyta......... haha

Dolinka111

Ja neviem kde vyrobca spominal vyrobu takejto vody, na akych forach a prispevkoch..nesledujem to pozorne tak ako vy...mna zaujima moj prispevok. Samozrejme tiez si myslim ze je to skor blud ale ked ste chory a uz netusite co vam pomoze skusite a uverite uz hocicomu len nech vam je lepsie. A vy si myslite ze tie lentilky z lekarni zaberaju?? ani nahodou..fajny farmaceuticky biznis..takze ak mi nemate normalne poradit a neriesit stale niekoho ggw vodu tak tu nemate co robit..

Defcon

Dolinka, ak sa naozaj vazne a realne zamyslate nad ggw vodou, tak necakajte od ostatnych rovnaku naivitu a hlupost v rozmyslani. Naposledy ked tu vyrobca vysvetloval vyrobu takej vody, tak spominal rozne vesmirne sily a modlenie....-))))
To uz mi znie lepsie mjanikova akupunktura. -)

Dolinka111

Defcon chcela som realne a rozumne rady ktore by mi pomohli a nie si tu robit z toho srandu..taky koktail si namiesaj sam..dakujem

Defcon

Ggw lieciva voda sa pripravuje nasledovne : do pollitra destilovanej vody sa vmiesa ibalgin, paralen, multivitaminy, atb, motorovy olej sae 40, heroin, kokain, cervene farbivo, modre farbivo a moč panny. Prisady sa vmiesavaju vo variabilnom pomere a odrieka sa pritom otčenas zaroven s celym koranom. Na zaver sa to smrncne woodoo zaklinanim....buen apettit.

Dolinka111

Nieco som uz pocula o liecivych vodach ako je Vincentka napr. a da sa kupit aj v lekarni. ale viete tento predaj zahadnej liecivej vody o ktorej nik nevie nic pomaly a ktoru vyraba doma niekto tak posobi to dost nedoveryhodne..nedaju sa ani pozriet ziadne referencie ako komu kedy pomohla..Ako mam naozaj verit ze vodu ktoru mi poslete na objednavku ze je naozaj ta lieciva a nie len nejaka hocijaka mineralna voda? Respektujem vas nazor a dakujem ale uprimne posobi to cele divne s tou vodou.