Z akych dovodov ste uz v praci dali vypoved?

Príspevok v téme: Z akych dovodov ste uz v praci dali vypoved?
uvazujem28

Z akeho dovodu ste dali v praci vypoved?
Co vas k tomu dohnalo ze ste sa preto rozhodli?
-plat?
-kolektiv a vztahy na pracovisku?
-praca samotna?
-pracovne podmienky?
-zdravot. problemy?
-vedenie, sef/ka, riaditelstvo?
-vzdialenost od prace?
-nova a lepsia pracovna ponuka?
-stereotyp v praci?
-ci ine?
Uvazujem tiez nad vypovedou v poslednom obdobi aj napriek tomu ze pracov. ponuku inu nemam. Ale dost veci mi v posled. obdobi ide na nervy a cim dalej mam pocit ze najlepsim vychodiskom bude dat vypoved a byt na urade prace a poberat podporu ved za pol roka sa nieco najde. Mam 28 a mlady clovek.
No aky dovod bol u vas aby ste podali vypoved?
Co vas k tomu dohnalo?
Dakujem za ucast.

rasto212

Vedúci mi povedal, že mám dať a tak som dal aj keď som nechcel. Bol som tam 8 rokov a výpoveďou aj keď som bol najskôr nasratý, bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote.

Marta41

prvá práca:
deb::ný kolektív plný nablblých pi::k
druhá práca:
veľký stres a tlak zo strany nadriadených

enter25

prvá práca:
- príliš fyzicky náročná, po mesiaci som skončil
druhá práca:
- príliš orientovaná na služby deb ilom a.k.a. pánom zákazníkom (práca v obchode)
tretia práca:
- príliš nízky plat

exslovenka32

u mna dovodom najdenie si frajera a odstahovanie sa za nim k spolocnemu byvaniu do ciech :-)
V predchadzajucej praci dovodom na vypoved bola sefka ktora po nastupe na veducu poziciu zacala zavadzat take normy a pravidla ktore mnoho ludi nastvalo a hromadne sa davali vypovede kedze slo o vacsiu organizaciu. Takze vtedy nas bolo asi 7 ktori sme dali vypoved z dovodu jej inovacii ktore viedli k velkemu stresu, nervov a chaosu.

Defcon

U mna medziludske vztahy. Lenze bola to aj moja chyba, som dost introvert a vyhovuje mi samostatna praca a nechal som sa ukrkat za pekne peniaze do prace s velkym kolektivom....
Ale posunula ma dalej. Vdaka nej som dostal ponuku do sucasnej prace a tu si organizujem a pracujem sam.

Kami91

V mojom pripade to bol samotny zamestnavatel. Mal 5 zamestnancov a bezne meskali vyplaty, co ma uplne dozralo ked raz 4 mesiace nikomu nezaplatil (lebo firma nema vyplatene pohladavky) a potom dosiel na novom landroveri za 100k€.
Dalej on nam zadaval kde ideme co robit. Velakrat nas niekam poslal na pol hodinu co sme iba rozlozili a zlozili veci aby bolo vidiet akoze sa "nieco" robi. Samotnym zakaznikom sa to vobec nelubilo a tercom ich hnevu sme boli my. Ked zavolali sefovi on im povedal, ze my ako jeho robotnici u nich odmietame robit a podobne zvasty a zase boli lusia nasraty na nas, na zamestnancov pritom my sme robili na povel. :) O tom, ze sme jazdili na aute bez prednych brzd a s vynechavajucim servom ani nehovorim, odmietal davat peniaze do servisu auta.