Z akych dovodov ste uz v praci dali vypoved?

Príspevok v téme: Z akych dovodov ste uz v praci dali vypoved?
uvazujem28

Z akeho dovodu ste dali v praci vypoved?
Co vas k tomu dohnalo ze ste sa preto rozhodli?
-plat?
-kolektiv a vztahy na pracovisku?
-praca samotna?
-pracovne podmienky?
-zdravot. problemy?
-vedenie, sef/ka, riaditelstvo?
-vzdialenost od prace?
-nova a lepsia pracovna ponuka?
-stereotyp v praci?
-ci ine?
Uvazujem tiez nad vypovedou v poslednom obdobi aj napriek tomu ze pracov. ponuku inu nemam. Ale dost veci mi v posled. obdobi ide na nervy a cim dalej mam pocit ze najlepsim vychodiskom bude dat vypoved a byt na urade prace a poberat podporu ved za pol roka sa nieco najde. Mam 28 a mlady clovek.
No aky dovod bol u vas aby ste podali vypoved?
Co vas k tomu dohnalo?
Dakujem za ucast.

dix

V kazdej praci je nieco co vadit bude.
Problem dnesnych ludi je ze su rozmaznani a spekulanti. Maju problem vydrzat a borit sa s problemami - prekazkami. Zdupkaju pri prvej prekazke.
Najma mladi su strasne priebercivi a nevydrzia nikde dlho. Kto chce pracovat ten ma vydrz ale kto je mazlicek rodicov ten bude preberat.

Danka55

No v dnesnej dobe dat neuvazene vypoved lebo vam ,,nieco ide na nervy,, zelam vela stastia pri hladani novej prace. Ludi je vela konkurencia je obrovska a zamestnavatelia si vyberaju . V kazdej robote vam bude nieco vzdy vadit nikde to nebude dokonale . Odides z tejto prace dobehne ta to v druhej. Vsetci dnes pisu o nejakej socialnej fobii a podobne temy ludia ja neviem ale ako je mozne ze pred par rokmi o tom vobec nebolo pocut a ludia dokazali na jednom mieste odrobit az do dochodku? A to nebolo len dobre vzdy.

sushi

ja z dovodu socialnej fobie nikde dlho nevydrzim,vztahy medzi ludmi,sikana a tlak zo strany nadriadenych,stereotyp..ale ako tak pozeram aj zdravi ludia tu to maju podobne..

SofiaElla

xyz: keď už hanba, tak tak haNba, nie haMba. Autor témy, ak si potrebuješ premyslieť, čo ďalej v profesionálnej oblasti, tak využi možnosť byť polroka na sociálke. Ak nemáš sklony k flákaniu sa a ničnerobeniu, tak ti to môže len viac dať ako zobrať. A ver mi, sociálnej poisťovni, tak ako tomuto štátu ešte počas svojho života zaplatíš dosť, takže žiadne výčitky. Tiež som sa voľakedy na to tak pozerala, že čo to je, že mladý, zdravý nepracuje, ale tak nám to podsúvajú. Aj mnohí cigáni sú mladí a zdraví a tiež nepracujú, len dostávajú dávky. Takže žiadna hanba ani výčitky na mieste nie sú.

xyz1234

Poberat podporu na urade prace? zdravy mlady chlap? Cista hamba co nam tu rastie.... Tam chod pekne robit do zahranicia aj bez jazyka tam mozes mat dve tisicky mesacne..zasnem co tu je za mladu generaciu.... len nepracovat a stazovat sa kaslat na vsetko ....

Darkwoman00

V prvej robote ma dohnal dat vypoved kolektiv, lebo som si s tymi ludmi vobec po pracovnej stranke nerozumela, celu robotu som robila za nich a psychicky aj fyzicky ma to vycerpavalo. V druhej robote som robila asi 3 roky, no potom prisiel novy sef a ten kedze sme tam boli iba 2 zeny, tak nas zacal obtazovat, vyvolavat, chodil nam pod domy, sledoval nas a v praci to bolo na nevydrzanie. Same narazky, neskor to preslo az do obchytkavania, lakal nas k sebe domov, nasledne ked sme ho razne odmietli obe tak nam znizil platy, oberal nas o odmeny a choval sa otrasne. Tak som musela odist. Potom som robila este v jednej praci kde bol ale velmi nizky plat a neodkazala som z toho vyzit. A som rada ze teraz mam taku robotu ktora ma aj bavi a po financnej stranke je to nadpriemer.

plat111

jediny adekvatny dovod je ist niekam kde je vyssi plat na ludi sa vyser kazdy je v robote z donutenia a lebo musi.