Tinnitus :/ a chrbtica

Príspevok v téme: Tinnitus :/ a chrbtica
tinnitus_usi

Dobrý deň. Mám 24 rokov a už asi 6 rokov mám Tinnitus no za poslednú dobu som ho skoro vôbec nevnímal. Chodil som normálne do roboty a už som skoro aj zabudol, že ho mám no zase sa to raz zhoršilo a už mám tento problém asi týždeň. Píska mi raz v oboch ušiach no niekedy a častejšie v ľavom uchu a už mi to ide ozaj na nervy.

Idem dnes asi k mojej doktorke nech ma pošle na nejaké vyšetrenie pretože Tinnitus môže spôsobovať naozaj veľa vecí. Naposledy keď som bol pri ušnej, tak mi povedala, že uši mám v poriadku a taktiež mi merala sluch a na ľavé ucho som len o niečo málo menej počul aj to len pri tých najnižších frekvenciách. Je pravda, že pri dlhom sedení ma aj pobolieva chrbát alebo aj krčná chrbtica. Problém je možno tam ale možno aj nie.

Ide o to, že za posledný týždeň mi to už ide ozaj dosť na nervy a mám pocit, že sa asi zbláznim z toho pískania niekedy. Dokonca som si kúpil čaj, ktorý by mal pomáhať pri hučaniu v ušiach, ktorý som kúpil z lekárne. Pískať mi takto začalo tuším po tom čo mi mama doma dala asi pár dní po sebe masáž chrbta. Možno mi tam niečo zatlačila počas masáže čo vyvolalo zase pískanie v ušiach. Čo si o tom myslíte ? Môže sa tento problém na trvalo odstrániť ak by sa zistilo, že mám vyskočený stavec alebo iný problém, ktorý by bol riešiteľný ?

Noelinka

V podstate jedno aku znacku kupis hlavne je aby tam bol magnezium a vit b. Drzim ti palce a nech ti je skoro lepsie

tinnitus_usi

Ja som si dnes kúpil Magnesium B6 Gold, tak uvidím ci pomôžu tabletky. Ďakujem pekne za radu. Na budúce kúpim presne tento čo si mi poslala ty.

Noelinka

A ked neberies ziadne lieky tak mg s b si mozes aj 3- 4x denne dat. Aspon tyzden a potom mozes ist na 2x denne 1 tbl.

tinnitus_usi

Noelinka a presný názov lieku by si mi mohla napísať a po akom čase začali tabletky účinkovať ? Ja teraz pijem čaj Lastovičník väčší pár dní ale zatiaľ žiadna zmena.

Noelinka

Vikic11 tinnitus nesposobuje vysoky TK! Ani zatlacenim niecoho do usi. Ked sa nevyznas tak netrep hluposti.

Tinnitususi moze to byt zo stresu, z krcnej chrbtici, kvoli nejakemu vnutornemu ochoreniu usi atd. Ja s tym uz zijem cely zivot. Niekedy je to ok ale niekedy je to na zblaznenie. Mne osobne pomaha doplnok magnezium s vitaminom B kupila som ho dr.max lekarni beriem 2x denne 1 tbl a tinnitus utisil. Radim ti ho vyskusat

nereg6

Tinnitus moze mat niekolko pricin. kedze ale uvadzas, ze to zacalo po masazi doma - predpokladam, ze nemate masaznu lavicu s otvorom na hlavu, tzn hlavu si mal polozenu na bok - tak ako pricina sa javi problem s krcnou chrbticou a teda by si sa mal zamerat tymo smerom.

vikic11

Pískanie v ušiachs pôsobuje krvní tlak.Mohla ti mamina nieco zatlačit ale vetšinou to spôsobuje krvní tlak.