Tinnitus :/ a chrbtica

Príspevok v téme: Tinnitus :/ a chrbtica
tinnitus_usi

Dobrý deň. Mám 24 rokov a už asi 6 rokov mám Tinnitus no za poslednú dobu som ho skoro vôbec nevnímal. Chodil som normálne do roboty a už som skoro aj zabudol, že ho mám no zase sa to raz zhoršilo a už mám tento problém asi týždeň. Píska mi raz v oboch ušiach no niekedy a častejšie v ľavom uchu a už mi to ide ozaj na nervy.

Idem dnes asi k mojej doktorke nech ma pošle na nejaké vyšetrenie pretože Tinnitus môže spôsobovať naozaj veľa vecí. Naposledy keď som bol pri ušnej, tak mi povedala, že uši mám v poriadku a taktiež mi merala sluch a na ľavé ucho som len o niečo málo menej počul aj to len pri tých najnižších frekvenciách. Je pravda, že pri dlhom sedení ma aj pobolieva chrbát alebo aj krčná chrbtica. Problém je možno tam ale možno aj nie.

Ide o to, že za posledný týždeň mi to už ide ozaj dosť na nervy a mám pocit, že sa asi zbláznim z toho pískania niekedy. Dokonca som si kúpil čaj, ktorý by mal pomáhať pri hučaniu v ušiach, ktorý som kúpil z lekárne. Pískať mi takto začalo tuším po tom čo mi mama doma dala asi pár dní po sebe masáž chrbta. Možno mi tam niečo zatlačila počas masáže čo vyvolalo zase pískanie v ušiach. Čo si o tom myslíte ? Môže sa tento problém na trvalo odstrániť ak by sa zistilo, že mám vyskočený stavec alebo iný problém, ktorý by bol riešiteľný ?

Noelinka

Profesional v com? Haha keby si bol fakt taly profesionalny tak by si vedel o chorobach viac nie len kecat pisat " to neni toto to neni hentoto daj si akupunkturu ". O chorobach nemas ziadnu sajnu ja mam aspon zdravotne vzdelanie a ako osetrovatelka a zdr sestra mam o chorobach ponatia ty mudrlant. Robis len reklamu na nieco co vobec nepomaha

mjanik

to nemusí byť tinnitus,môže to byť krčná chrbtica.Liečba akupunktúra-najskôr preliečiť krčnú chrbticu a až potom ak nezaberie,začať liečiť tinnitus.Oba prípady sú liečiteľné

Noelinka

Len toho nekombinuj vela spolu lebo aj doplnky maju neziaduce ucinky. Radim ti lastovicnik vynechat rano mg s b a vecer ginkgo

tinnitus_usi

V starej knihe o rastlinách s názvom Zdravie z Božej lekárne od Márii Trebenovej bolo písané, že pomáha Lastovičník aj pri hučaní v ušiach a to isté som našiel aj na internete. A čo sa týka vyšetrení, tak som bol pri ušnej, kde mi robila vyšetrenie a taktiež aj u neurologičky, kde mi povedala aby som užíval ginko ale som ho neužíval pravidelne ale len krátkodobo. Možno vyskúšam ešte ten.

Noelinka

Čo obsahuje bylina lastovičník?
Na prvý pohľad to nie je veľa látok, ale svoju účinnosť určite majú…

Sacharidy, kyseliny, vlákninu, éterické oleje, triesloviny, flanonoidy.

Pozitívne účinky lastovičníku väčšieho
Lastovičník väčší je v doporučených dávkach liečivá rastlina a toto všetko lastovičník dokáže…

Podporuje imunitný systém a chráni bunky
Antiseptické a detoxikačné účinky
Prečisťuje krv od škodlivých látok
Podporuje krvotvorbu, prevencia Anémie
Podporuje a upokojuje trávenie
Podporuje vylučovanie žlče
Podporuje pravidelné vyprázdňovanie
Odstraňuje hnačku a plynatosť
žena s tráviacimi problémami, pomože lastovičník
Eliminuje vysoký krvný tlak a tlkot srdca
Prevencia kardiovaskulárnych ochorení
Prečisťuje a podporuje činnosť pečeni
Udržiava zdravé dýchacie cesty, eliminuje zápaly
Odstraňuje kašeľ, dusenie a hlienovitosť
Upokojuje nervový systém, eliminuje stres a nervozitu
Zlepšuje kvalitný a hlboký spánok
Odstraňuje kožné ochorenia a poranenia
Má protizápalové účinky na poranenú pokožku
Použitie lastovičníka väčšieho v praxi
Najčastejšie sa lastovičník väčší používa vo forme čaju, ale dostať ju kúpiť aj vo forme tinktúry.

UPOZORNENIE

Vo vyšších dávkach je lastovičník väčší jedovatý, preto dodržujte doporučené dávkovanie a pozorne čítajte príbalový leták. Tehotné a kojace ženy by sa mali pred začatím poradiť s lekárom, ale najistejšie bude, keď ho užívať nebudú.

Noelinka

Lastovičník obsahuje alkaloidy izochinolínového typu a deriváty kyseliny kávovej. Odvar z lastovičníka pôsobí proti dráždivému kašľu, uľavuje pri bolestiach spojených s chorobami žlčníka a pôsobí preventívne proti astmatickým záchvatom. Opakovaným potieraním čerstvým mliekom s cytostatickým až leptavým účinkom je možné odstraňovať bradavice a teoreticky aj malé vnútorné nádory. Aj napriek tomu, že je šťava nebezpečná pre oči a vyvoláva silné pálenie, niektorí liečitelia v minulosti aplikovali malé množstvo do očného kútika pri liečbe niektorých zákalov. Historicky boli lastovičníku pripisované mnohé mimoriadne liečivé aj magické účinky a niektorí liečitelia dodnes veria v jeho účinok aj proti niektorým druhom vnútornej rakoviny....

Nikde som nenašla že by pomohol na tinnitus takže to vyrad

tinnitus_usi

Tak teda na môj Tinnitus beriem čaj lastovičník väčší a taktiež tabletky Magnesium B6 Gold, kde som už zjedol 11 tabletiek a nejako mi nič nezaberá. Jeden deň je to celkom oukej ale počas ďalších dní je to zase horšie. Už neviem čo by som mal užívať, aby sa mi polepšilo a mal taktiež pokoj a ticho v ušiach. Ešte som rozmýšľal brať ginko, ktorý by mi tiež teoreticky mohol pomôcť.