Co sa deje zo slnkom??

Príspevok v téme: Co sa deje zo slnkom??
Divneslnko

Ludia vsimli ste si ze sa slnko posledne roky zmenilo? Ono nesvieti ale doslova ziari ako nejaky rozzeraveny krb . Ked svieti na zem neda sa ani pozerat na to tak intenzivne svieti...mam pocit ze o par rokov tak do 10 tomu davam nas spali....lebo toto nieje normalne svietenie a to nemyslim teraz tie horucavy co su ale celkovo to ako ziari zvlastne a intenzivne . Staci ze som vysiel na balkon a ked mi zasvietilo asi na 3 sekundy na ruku doslova ma palilo ako keby som si presiel po ruke zapalovacom . Nieco sa deje ale nik nam to nepovie ,kazdopadne to o par rokov uz uvidime sami .....treba sa pripravit ....

trops

ANO - je to tak...jednou zo zániku zeme je aj to, ze sa na obežnej drahe približujeme k nasej najväčšej hviezde Slnku, ktora nas zial pohltí (skor ci neskor). Takze ako vidim, uz aj bezna popoluacia si to zacina všímať...
Btw pre zaujímavosť : V Portugalsku bolo tento vikend cez 50C
Nie, normalne to nie je, a nie, nikto nevyjde s pravdou von, pretoze sme “preľudneni” a vies si predstavit tu paniku toľkých miliard ludi?? :-) ja nie, takze ano kazdy si zakladajte rodiny, aj ked nas je na svete uz pre príliš.
Aj tak tu skor ci neskor bude závery zakon na počet deti (si tiez osobne myslim), lebo aj zemeguľa ma svoju “kapacitu”, nie aby mala každá domacnost skoro 2-3 deti ako kedysi