Co sa deje zo slnkom??

Príspevok v téme: Co sa deje zo slnkom??
Divneslnko

Ludia vsimli ste si ze sa slnko posledne roky zmenilo? Ono nesvieti ale doslova ziari ako nejaky rozzeraveny krb . Ked svieti na zem neda sa ani pozerat na to tak intenzivne svieti...mam pocit ze o par rokov tak do 10 tomu davam nas spali....lebo toto nieje normalne svietenie a to nemyslim teraz tie horucavy co su ale celkovo to ako ziari zvlastne a intenzivne . Staci ze som vysiel na balkon a ked mi zasvietilo asi na 3 sekundy na ruku doslova ma palilo ako keby som si presiel po ruke zapalovacom . Nieco sa deje ale nik nam to nepovie ,kazdopadne to o par rokov uz uvidime sami .....treba sa pripravit ....

LogikaNepusti

Zas za zaoberate uplnymi blbostami. Ked si myslis ze sa so Slnkom nieco deje a ze bude koniec sveta, tak sa nad tym nezamyslaj a ži naplno. Musite mat uplne uzasny zivot ked sa zamyslate nad tym co sa deje so Slnom alebo ako vznikol svet ked pravdepodobne sa odpoved nikdy nedozviete. Kazdopadne ak sa blizi koniec sveta, tak som rada

Stork

tak vždy boli peniaze a majetok dôležitejšie ako ľudské životy a tak sme aj dopadli ...leta sú tak horúce že nám ničia úrodu a škodia zvieratám i ľudom ...zimy sú plne kalamít a poľadovice na jar zase záplavy ....no a ľudia sú tak zblbnutý dívaním na reality-show a čím ďalej tým hlúpejšie filmy ...že horúčavy považujú skôr za možnosť opekať sa na slnku ako niečo zlé

Alana793326

Defcon je celkom trefny. Určite ho treba vymazať... Ja tipujem, že jeseň nebude ani tohto roku. A potom pride "zima". Keď si spomeniem na to, čo všetko sa už so slnkom udialo, tak sa vôbec nebudem čudovať, keď toto obdobie bude trvať 2x alebo aj 3x tak dlho ako trvalo zvyčajne. Niečo sa s tým slnkom fakt deje, neni to normálne ako svieti.

Defcon

Klamstvo klamlive, preco ma chces vymazat ? A to normalne z povrchu zemskeho ,ci ako ? To ako pride likvidacne komando z tejto web stranky a zrusia ma ako ziadost na byt ?
Kurna, sa ospravedlnujem teda, po cesky, se omlouvam vole, anglicky sorry guys, nemecky entschuldigen sie bitte, atakdaleatakdale....

Pag

Divočina, hovoriť o tom, že problémy ešte len prídu je nezmysel, lebo reálne problémy sú už tu. Človek bude mať vždy tendenciu buď k seba- k extra-deštruktívnosti. Rybičky sa pozerajú a isto sa čudujú tomu, že akí sme v porovnaní s nimi "géniovia". Aj o tom sa hovorí, že ľudí nahradia roboty, ok, čiže ľudia budú mať tú výhodu, že nebudú musieť pracovať? Či pôjde skôr o to, aby zopár ľudí naakumulovalo veľké zisky? Skôr to druhé. Nejako bolo, nejako bude.

Barbork04

Podľa mňa to je stensovanim ozonovej vrstvy a hromadenim skleníkových plynov. Slnko svieti stále rovnako, to len do našej atmosféry sa dostáva viac žiarenia.
vat.pravda.sk

divocina1

janko nam vysvetli ze preco to tak je :-) on je vzdy pripraveny...uci deti na vychode je to ped ako pedagog on bude vediet vsetko

Divneslnko

Cim dalej tym horsie je to a teraz je u nas pod mrakom a je nejako velmi jasne neda sa ani pozerat uz vonku normalne bez slnecnych okuliarov ...a ano rastliny trpia ,stromy schnu od korenov a trava ci listy na stromoch su enormne spalene uz ani nebude mat co opadavat v jeseni kedze ani jesen uz skoro nieje ......

simusaaaaas

Nieco sa deje určite ved to slnko pali akoby cez hlinikovu foliu..stači si všimnut ake je silne slnko medzi 3 a 5 v čase kedy by uz na slnku malo byt bezpečne ..
Je to vidiet na kvetoch, že nezvladaju slnko ktore im pred par rokmi neubližovalo..kazdy normalny vidi ten rozdiel