Co sa deje zo slnkom??

Príspevok v téme: Co sa deje zo slnkom??
Divneslnko

Ludia vsimli ste si ze sa slnko posledne roky zmenilo? Ono nesvieti ale doslova ziari ako nejaky rozzeraveny krb . Ked svieti na zem neda sa ani pozerat na to tak intenzivne svieti...mam pocit ze o par rokov tak do 10 tomu davam nas spali....lebo toto nieje normalne svietenie a to nemyslim teraz tie horucavy co su ale celkovo to ako ziari zvlastne a intenzivne . Staci ze som vysiel na balkon a ked mi zasvietilo asi na 3 sekundy na ruku doslova ma palilo ako keby som si presiel po ruke zapalovacom . Nieco sa deje ale nik nam to nepovie ,kazdopadne to o par rokov uz uvidime sami .....treba sa pripravit ....

Bohatier

Je na svojom vrchole a o par rokov (mozno pat) nas caka mala doba ladova ktora hadam nesposobi hladomor ako v rokoch 1600-1700.

Poznam pravdu

Môže za to ozónová diera! A kto za to môže že je po**atá ozónová diera?! No my si za to môžeme!

slnko1

niečo sa deje, ale co presne, to sa nemáme ako dozvedieť.. o istých veciach sa totiž nehovorí, ľudia by to ani nepochopili /niektorý/ ...
ľudí tu na zemi momentálna "svetovláda" /chazari ktorý prijali židovskú vieru no v skutočnosti uctievajú "iné" entity pre človeka a život nebezpečné.../ nemá za nič

tie entity využívajú energiu zo slnka na svoje záležitosti, akoby ho vycuciavajú a to žiarenie čo opisujes je len vyhasínanie a bude to žiarenie silnejšie /kým nás niekto nepríde zachrániť, čo je nepravdepodobné/
ale "vedci" nezistili nič a nikto nič nevie
už bežne človek cíti, že to slnko inak svieti, inak páli a žiari aj pri západe vyzerá inak

Divneslnko

Alana ...aj to je pravda svieti iba v lete a z vacsou intenzitou a silou ...cakaju nas tazke roky za nedlho sa v lete nebude dat ani vychadzat von tak bude palit mozno...mna dnes rano zobudilo tak ze svietilo mimo zaluzie cez taku malinku skaru a aj tak palilo na ruke cez sklo okna ako zapalovac ....

Alana793326

Zdá sa, že pracuje už iba na polovičný úväzok. Svieti iba v lete a niekedy trochu v zime, ale jar a jeseň si už zdá sa škrtlo. A preto musí svietiť silnejšie...