Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra

sestricka858

dobry den bola by som vam velmi povdacna keby ste mi poslali na mail:sestricka858@azet.sk kontakt na doktora Jonasa.a chcem sa spyat plati to aj pre zeny ktore este nemaju deti?a co vsetko vie vlastne vypocitat?dakujem.Petra

laura 11

Ahojte,ja som telefonovala Dr.Jonášovi a hneď na tretí deň mi prišla domov prihláška a šek.Prihlášku som poslala,a hneď okonáhle odo mňa obdržali peniaze 16,60€ mi poslali výpočet na celý rok 2009.Veľmi rýchlo.Ale nestačí poslať iba prihlášku,musíte zaplatiť aj šek.VEĽA ŠŤASTIA!!!!!

DESmodka

leila, adresu si najdes tu na predch. stranach, nie raz tu bola spomina, ked sa ti nebude darit otehotniet treba skusit HSG!!!!

leila7

Dobry den, moze mi niekto prosim poslat poslat na mail: lenkah7@centrum.sk ten dotaznik...od dr.jonasa??? Tiez sa s manzelom pokusame o dieta sice len 3.mesiac ale moja mama nemohla mat deti (mna) 16 rokov!!! tak sa obavam či to neni dedicne, preto by som si to radsej poistila terminmi od dr.jonasa pretože chcem otehotniet co najskor...Ďakujem velmi pekne za....