Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

slunicko311

ahojte aj mi sa snažíme už dva roky a nič.partner bol na vyšetrení a je všetko v poriadku.Ja som bola tiež na základnom vyšetrení a dokonca aj na laparoskopii a všetko je v poriadku.Máme aj výpočet od dr.Jonáša a nič.Už neviem čo mám robiť.

jarkas

tiež som s manželom nemohla otehotnieť,dala som si urobiť výpočty priamo dr.jonášovi a vyšlo nám to presne!keĎže to bolo pred 17rokmi,tak som na to zabudla,až teraz som ho videla na TA3

miska

Ahojte baby.Uz dlhsiu dobu sa snazime mat babo,ale nadari sa nam aj Dr.Jonasa sme skusili a nepomohlo aj partner bol na vysetrenie jeho spermie su v poriadku ja som bola tiez na zakladnom vysetreni a som o.k tak teraz chodim k jednej liecitelke tak uvidime.Dufam sa to podari

DESmodka

crazygirl a robili ti aj nejaky test co zistije ci hlien co sa ti vytvara v krcku maternici nezabija spermie??? uz som zabudla ako sa bola :)

Ivka 1

Ak su obaja partneri v poriadku vacsinou staci precistit organizmus od volnych radikalov /detoxikovat/vitaminy a mineraly na prirodnej baze ,ktore maju dobru vstrebatelnost potom organizmus dokaze vyuzit aspon na 50%. Bohuzial vitaminy,ktore je bezne dostat v lekarnach maju vstrebatelnost maximalne 8 - 10 % co je strasne malo.

crazygirly

Desmodka sme v poriadku obidvaja to mame lekarsky potrdene ale sa nam nedari babo tak som skusila Jonasa ale ani vypocet nepomohol.