Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

fiiifa

ahoj Blanka, najdi si prispeok v tejto téme na strane 2 zo 14.1.2009 o 11.00 hod, od Liany. Tam nájdeš odpoveď

blanka

Ahojte my sa tiež pokúšame s manželom o dieťa.On bol na vyšetrenie u urologa. On je v poriadku. bol aj na spemiogram.Počula som o výpočte a Chcem sa opýtať či je to pravda. a či sa vypisuje nejaký dotazník?

peto a sylvika

Dobry den chcem sa spytat s priatelkou sa snažime o miminko a stale sa nam to nedari mame aj vypočet od Jonaša ale nevychadza to,spermiogram mam v poriadku aj priatelka je v poriadku nevie niekto poradit,skušali sme rozne čaje bylinky ale nič,alebo bol už niekto na špecialnom vyšetreny v Bratislave ak ano dajte vediet ako to tam chodi DAKUJEM

mokuska253

Ahoj fiiifa.nedodržala som výpočet tým že sme mali styk aj v tom prípade ked sme nemali zapísanú dobrú životnosť. Čo sa týka červených dní, ak je životnosť dobrá tak má byť styk hlavne pred plne červeným dňom a samozrejme v tie dni čo sú označené v červenom rámčeku.Tie dni po červených sú podľa mojich znalostí už neplodné.

fiiifa

Mokuska, čo znamená nedodržala som presné pokyny? Teda... aj my máme doma výpočet a je tam napísané, že k styku má dojsť deň pred červeným dňom. Keďže sme ten výpočet dostali presne v červený deň, tak k styku došlo presne v ten deň a potom ešte 4 dni po červenom dni. Či je výpočet pravdivý, alebo nie, nič nenechávame na náhodu, v podstate nám je jedno čo to bude, hlavne aby bolo zdravé a práve teraz máme "dobrú životnosť". Myslíš, že ani my sme nedodržali pokyny, keďže sme to skúšali aj nasledujúce dni? :DD

mokuska253

Ahojte.Chcela by som napísať pár slov k výpočtom Dr.Jonáša.V minulosti som mala problémy donosiť dieťatko, až 3x som potratila. Je pravda že som mala 2x výpočty od Dr.Jonáša, ale bohužiaľ tie potraty boli asi z mojej viny, bola som nedočkavá a moja túžba po dieťatku stále väčšia, a tak sa stalo že som nedodržala presné pokyny. Bola som sklamaná,zúfalá a nešťastná. A potom som sa dočkala svojho vytúženého dieťatka, je pravda že som sa už neriadila podľa kalendára,ale spätne som si pozrela výpočty a na chlp sedelo.Teraz som si zase dala vyhotoviť výpočet, pretože už skoro rok sa pokúšame a nič.Moja rada - netreba to vzdávať...a hlavne netreba to tak prežívať....čo má sa stať sa stane...

pedroo

So zenou pokusame o bábatko dlho,sme zdravi,aj sme mali vypocet od jonasa a stale nic,tiez som uz skeptický.Neviem ci pozdiadat o dalsí výpocet ci co teraz.

carolline

No vidite a ked som vam pisala ze su to oje*by tak ste mi neverili a teraz tu potvrdilo viac zien ze je cely vypocet nanic.Sa spamätajte.