Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

hope

jana223 - nie, nedrzali, prave tam bol asi ten najvacsi stres, proste po mendzese je potrebne sa uplne spontanne milovat bez myslienok na babo a ono to pride ani nebudes vediet ako. je dobre sa milovat tak kazdy druhy ci treti den, aby spermii bolo co najviac a jedna si uz tu spravnu cestu najde. :-) vela stastia vsetkym.

jana223

Ahoj hope), gratulujem Ti a samozrejme veľmi držím päste,nech všetko dobre dopadne.Ja mám výpočet od januára a zatiaľ nič.Ale ako píšeš,treba odhodiť stres,iba akosi to moc nejde...A ak sa smiem spýtať,,,držali" ste sa dňa pred plne červ.dňom ako to vypočítal a radil Jonáš?DRŽ SA! Jana

hope

soyka/jana223 - my sme sa pokusali o babo skoro 2roky, ja mam tento rok 35rokov, a minuly rok som si dala spravit vypocet od Jonasa, sice hned sa nam nepodarilo otehotniet ale podarilo sa a dnes som v 4mesiaci a som stastna. podarilo sa to asi tak do 10 mesiacov, clovek musi odburat zo seba stress. inac sa to podarilo presne na den ako to bolo napisane vo vypocte. drzim vsetkym palce aj sebe, este mam pred sebou dlhu trat. pekny den vsetkym.

brigita21

Ak si chcete byť 100% istá tak sa dá dôveryhodnosť výpočtu veľmi rýchlo overiť. Chodte na www.chlapecdievca.sk a ak už máte 3 deti tak ich požiadajte o spiatočný výpočet. Nepovedzte im aké máte pohlavie. Povedze im kedy ste otehotnela - teda ktorý mesiac a ktorý rok a povedzte že chcete spiatočný výpočet pre to aby ste si overila správnosť ich služieb. Normálne v pohode to robia. Oni to teda robia pre ženy ktoré sú trebárs 1 mesiac tehotné a nevedia sa dočkať do 5 alebo 6 mesiacov aby sa to dozvedeli zo sona tak si to požiadajú takto a vedia to okamžite. Myslím že to stojí 3 alebo 5 eur. No ale robia to aj takto ked si ich chce niekto overiť. Ja som si tak dala 2 deti spiatočne overiť a obe mám dievčatká a aj mi to tak napísali. Tak teraz chcem chlapca tak som si u nich objednala celoročný kalendáar a tam sa musím vyhýbať nechránenému pohlavnému styku počas tých dní kedy mám napísané dievča. Ale je to veľmi zrozumiteľné. Takže sa snažíme iba počas mesiacov kedy ide o chlapca. Plus máte tam presne uvedené ovulačné dni. Tie sa zase dajú skontrolovať buď u lekára normálne v ordinácií Vám spraví sono počas obdobia ovulácie a každý normálny lekár vidí či máte zvačšené vajíčka. Alebo si kúpite ovulačný test a budete si ho robiť aby ste si skontrolovala ich výpočet. Mne toto veľmi pomohlo lebo by som sa tiež bála tretí krát otehotnieť ked viem že manžel už chce chlapca. Toto som mu ukázala a bol úplne v pohode a povedal že skúsime.

jana223

soyka:Ale,kde si pridala ten mail?Keď je pridaný mail,tak je meno červené a keď klikneš,tak sa ukáže mail.Budem tiež rada,keď sa porozprávame.

jana223

soyka: my sa snažíme 5rokov.A v januári som napísala dr.Jonášovi amáme výpočet na celý tento rok.Neviem prečo to niektorí ľudia odsudzujú,ono tiež nie je všemohúci a nepomôže všetkým.Možno zrovna tí čo tu píšu,nemusia byť po zdravotnej stránke v poriadku a už sa to potom nedarí.Ak chceš napíš mi mail,bolo by celkom dobre porozprávať sa s niekým,kto bojuje s takým istým problémom ako ja.

soyka

o dieta sa snazime uz sest rokov a dnes som sa rozhodla, ze si napisem jonasovi. to co tu citam o tom ako sa am obratit na odbornikov mi pripada celkom smiesne. za sest rokov som vystriedala tolko lekarov a klinik a minula som uz desattisice korun a vobec ziadny vysledok. mam najlepsiu kamaratku, ktora mala rovnaky problem a odbornici ju prinutili ist na umele oplodnenie a bolo dva krat neuspesne, nakoniec si dala urobit vypocet od jonasa a o dva mesiace spontanne otehotnela. ma zdraveho synceka. je to pribeh z mojho blizkeho okolia a tomu verim. je mi jedno,ze tu ludia pisu o tom ako to nefunguje. tych ludi nepoznam teda im nemusim verit. samozrejme, ze ani nie som taka zufala, ze budem cakat zazraky od jonasa. skratka to len vyskusam.