Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

sirova

Milé ženy , neverte žiadnemu Dr. Jonášovi . Vôbec to nie je pravda ! Aj ja som mu verila a jeho výpočty vôbec nefungujú!!! Veď jeho pravdepodobnosť je 50% , takže na 50% sa vždy trafí a kto si myslí ,že mu to vyšlo podľa jeho predpovedi - to bola len tá 50% pravdepodobnosť náhody . Väčšinou sa k nemu ztiekajú ženy , ktoré buď nemôžu otehotnieť , alebo chcú vytúžené pohlavie a takéto ženy sú náchylné veriť čomukoľvek . Aj ja som sa tomu poddala pred 16 rokmi , keď sme mali ročnú dcéru a veľmi sme túžili po synovi, nakoľko v celej našej rodine prevládali ženy. Napísala som mu presný dátum , miesto a čas narodenia . On mi na základe toho vypočítal , že z hviezd je dané , že druhú budem mať dcéru a keď chcem mať tretieho syna musím presne vtedy a vtedy otehotnieť . Podotýkam ,že som ešte tehotná nebola !!! Otehotnela som , ale nie podľa jeho výpočtov a v sugerovala som si , že to bude dcéra - podľa jeho výpočtov som druhú mala mať dcéru - bolo to už podľa Dr. Jonáša vo hviezdach! Aké bolo moje radostné prekvapenie , keď sa mi druhé dieťa narodil zdravý syn , ktorý dnes má už 14 rokov !!! Takže vážený pán Jonáš , veľmi sa mýlite vo Vašich výpočtov a zbytočne dávate dôverihodným ženám nádej, pretože tieto ženy , ktoré túžia mať dieťatko , alebo vytúžené pohlavie sú náchyné veriť čomukoľvek !!!! Ja som bola tiež nahnevaná a tiež som Vám neodpísala o Vašej neúspešnosti !!! A takto to určite nespravilo veľa žien !!!Milé ženy , verte len vedeckým výskumom a neutiekajte sa k šarlatánom . Aj ja som si to potom spätne presne vypočítala podľa toho ! Každá zdravá žena je za 28 dní len 48 hodín plodná a ak otehotní v prvých hodinách , je to mužské pohlavie a keď neskôr , je to ženské pohlavie , nakoľko mužské spermie skôr zahynú . Ale bohužial , nedá sa presne určiť , v ktorú hodinu sme už plodné ! A platí to len na zdravé ženy . Hold príroda je mocná a tej nerozkáže ani nejaký pán JONÁŠ !!!
Všetkým ženám , ktoré túžia po dieťatku prajem len to najlepšie !!! Ale obrátte sa radšej do rúk odborníkom - gynekológom veď veda v tomto už veľmi pokročila a nie astrológom a psychiatrom !!!

dada

Ahojte, a neskušali ste isť aj na www.chlapecdievca.sk Tiež vedia vypočítať pohlavie, plodné dni a aj zdravé dieťa. Maju celkom zaujimavu stranku a dosť informácii.

mima258547

Ahojte, tak ja mám z Jonášovej metódy úplne opačný pocit. Dali sme si vypočítať pohlavie. Máme doma dvoch chlapcov a chceli sme dievčatko. Otehotnieť podľa jeho výpočtov sa dá buď tesne po menštruácii, alebo tesne pred, čo je fyzicky takmer nemožné. Ešte tak pred m. možno... Pokúšali sme sa o to 11 mesiacov a nič, už ma to nebaví. Viem, že keby som sa pokúšala cez plodné dni tak sa to určite podarí, ale to zase doktor Jonáš nazýva ako červený dni, kedy by ste otehotnieť nemali, lebo pohlavie nemusí vyjsť... Možno je to len o viere, ale škoda peňazí...

aivela

ahojte...tak ja mám skusenosti s Jonášom velmi dobré pretože som tri krát otehotnela s jeho vypočtov a pohlavie bolo presne ako napísal...pa

monka

Neviem ci mi bude vediet niekto poradit....Chcem sa spytat, ci vypocet od p. Jonasa sa vztahuje aj na zeny s nepravidelnym cyklom. Ide o to, ze mam 1 vajecnik nefunkcny, teda len 50% sancu na oplodnenie. Nema niekto podobny problem? Mame uz jedno dieta, o ktore sme sa snazili rok. Chceme este jedno babo....no kedze mam velmi rozhadzany cyklus, tazko sa pocitaju plodne a neplodne dni.....a uprimne mi je jedno ci chlapec alebo dievcatko...len aby to bolo zdrave babatko. Vdaka. Mona

hope

JONASIK, kazdy organizmus je iny a je to kazdeho slobodne rozhodnutie ci si vypocet spravit da alebo nie. Nie je nikde napisane ze zeny otehotneju hned prvy mesiac ako dostanu vypocet, taktiez si myslim ze tu nikto nepotrebuje pesimisticke nazory ludi ako si ty. Ak ta tato tema nezaujima, preco sem lezies?

hope

DIDRA, e-mailova adresa na Dr. Jonasa nieje, musis tam zavolat a odtial ti pride domov dotaznik, ktory vyplnis a posles spolu so zaplatenym sekom. precitaj si par stranok dozadu, najdes tam cislo.