Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

Timejka

Dobrý deň, ja by som vás veˇmi pekne poprosila o kontakt na pána Dr. Jonáša.Chceme bábatko, a nedarí sa nám už niekoľko rokov. Počula som, že doktor Jonáš je perfektný. Veľmi pekne ďakujem

Dalila 181

Ja som Jonášové dieťa :- ))). Moja mama so mnou otehotenela po 4 ročnej nepolodnosti na základe jeho výpočtov. A ja mám 39 rokov :-)))). Iné deti už rodičia mať opäť nemohli - lebo dr. Jonášovi počas socíku zakázali činnosť.

manamana

Chcem sa len pripojit k tym stastnym ktore uverili Dr. Jonasovi a spravili dobre. Mam 3 synov a dala som si vypocitat pohlavie Dr.Jonasovi a dnes mam 2 tyzdne pred porodom a cakam dievcatko. Som nesmierne stastna a tesim sa na vsetko co ma caka. Vypocet ma stal 500,-sk ale je to pocit k nezaplateniu.

mirka25

Ahojte,vie mi niekto povedať cenu toho výpočtu? Myslíte, že je to možné zistiť aj pri nepravidelnom cykle?

sao

určenoie pohlavia - dá sa určiť s 90 -95% istotou. A vie to každý farmaceut, každý lekár. Učia sa to v škole. Ide o to, v ktorom momente ovulácie otehotniete. Trochu to vie nabúrať vaša a partnerova krv. Ale vacsine sa to dá určiť. Ovšem robí sa to tak, že si u lekára zistíte, ak chcete chlapca, kedy je vhodné sa oňho pokúšať. Nie až keď ste tehotná. Nie je v tom žiaden zázrak.