Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

anakonda cc

Zeny, uvazujte. Ked poviem 100 zenam ze sa im narodi chlapec. 52 zenam sa skutocne narodi chlapec a 48 dievca, 52 zien povie ze som mala pravdu. 48 zien zase ze to nevyslo. Znamena to, ze som mala pravdu?

helenaxxx

no vivite kocky ze jonasove vypocty mozu byt aj pravdive-spolahlive

a tie co sem pisu,ze mu neveria,tak dobre kazdy ma na to svoj nazor ale nic nie je 100% ....je normalne ze niekomu ten vypocet nevyjde a inym ano

ja na neho nedam dopustit lebo len a len vdaka jeho vypoctom mam malu krasnu a hlavne zdravu dcerku

bzzmajka

Ahojte, ja mu aj verím, vela osm o nom počula, lebo je s mojho okolia, o pár dedín od nás. Ale mna zaujíma, či rieši aj veci ohladne viacpočetných potratov.
Dakujem

DDDenisa

Dala som si spravit vypočet od doktora Jonasa....vrele odporucujem.Neotehotneli sme na 1x,ale asi na stvrty pokus (vypocet vam spravi na celý rok)Pohlavie nam vyslo,cakame dievcatko a za tyzden rod
íme....Na malú sme cakali 5 rokov a vdaka vypoctu to vyslo.drzim vam palce,vyskusajte to

katykap

Ahojte nemôžem sa rozhodnúť či si dať vypočítať kalendár alebo nie. Keby som si to chcela sama vypočítať ako vraví Nejla ako si vypočítam presný deň ovulácie napr. dostanem 27.6.menštruáciu, tak 14 dní dopredu? Ak niekto vie poraďte diky

Nejla

Ahojte, s manželom používame billingsovu metódu (proti počatiu), presne viem, kedy mám plodné dni, no a dni, ktoré su podľa jonáša plodné, tak u nás neboli.Ani spätné výpočty na 3 deti nevyšli. Preto sa mi zdá pravdepodobnejšie otehotnieť podľa ovulácie (billings) + pohlavie ovplyvníte tým, či styk bude v deň ovulácie = chlapec alebo dva dni pred ovul. = dievča.

helenaxxx

ahojte tak ja som zasa k vam zavitala......

KTORE MA POZNATE.....

tak moja dcerka sa ma velmi dobre,uz ma 13 mesiacov a som strasne moc stastna ze dr.Jonas mi ju vypocital

KTORE MA NEPOZNATE.....

vdaka dr.Jonasovi mam krasnu a zdravu dcerku a pohlavie vyslo na 100%