idealna hmotnost

Príspevok v téme: idealna hmotnost
alzbeta3016

ahojte mam 160 cm a 63 kil a doteraz som si myslela ze som v pohodee ale som si urobila na jednej stranke vypocet idealnej hmotnosti a tam mi vypocitali 51 kil a vraj mam ihned zmenit stravu lebo mam vysoku hmotnost ktora ohrozuje moje zdravie....a to mi doteraz nik nevravel ze som tucna iba otec mal dakedy pripomienky zeby som mala spevnit trocha postavu a taak...obvod pasa mam 75 cm a vraj do 80 cm je to v pohodee a vobec ani brucho nemam velke a mozem nosit obtiahnute tricka a rifle nosim velkost 36...co si myslite? mam schudnut tych 12 kil?? inak moj vek je 18 rokov

vcelka

nezisťuj si takéto veci na internete, nie je ideálna hmotnosť, ideálna je taká na akú sa cítiš, kedy sa cítiš najlepšie

Asik

Alzbetka mas krasnu zensku sumernu postavu, vykasli sa na nejake blbe tabulky a vypocty.Teraz je leto posportuj si trebars, alebo chod si zaplavat a neries nejake chudnutie pretoze to vobec nepotrebujes.

Uzmaserete

Pocuvaj!idealnu hmotnost ma mozno jeden clovek z 50 a čo?dáva mu to návod na radostny život?naopak kopec ludi je bud mierne nadváhou alebo vychrdnutych a ziju si svoj zivot.tak neser!

Rezen

Ahojte,mam 14 rokov, 164 cm, 49-50 kg a moje stehna maju 53 cm. Baby sa mi smeju ze som tucna a ja mam pocit,ze fakt som...
Som?