idealna hmotnost

Príspevok v téme: idealna hmotnost
alzbeta3016

ahojte mam 160 cm a 63 kil a doteraz som si myslela ze som v pohodee ale som si urobila na jednej stranke vypocet idealnej hmotnosti a tam mi vypocitali 51 kil a vraj mam ihned zmenit stravu lebo mam vysoku hmotnost ktora ohrozuje moje zdravie....a to mi doteraz nik nevravel ze som tucna iba otec mal dakedy pripomienky zeby som mala spevnit trocha postavu a taak...obvod pasa mam 75 cm a vraj do 80 cm je to v pohodee a vobec ani brucho nemam velke a mozem nosit obtiahnute tricka a rifle nosim velkost 36...co si myslite? mam schudnut tych 12 kil?? inak moj vek je 18 rokov

alzbeta3016

abcd a je to zena alebo muz?....lianna a kolko by som mala vazit? vypocitali mi 51 kil ale v porovnani s tebou je to stale dost

Lianna123

alzbeta, myslím, že by si určite mala schudnúť - pri výške 160cm je 63 kg dosť veľa. Na porovnanie, ja meriam 171 cm a mám váhu 56 kg. A vyzerám tak akurát :)

dobreuz

Kebyže máš 178 cm tak máš úplne ideálnu váhu, ale nehejtujem Ťa ani Ťa nenútim schudnúť, aby si si nemyslela.

dobreuz

No tak pri výške 160 cm je 63 kg až až, ani svalnatí chlapi nemajú taký pomer váha výška a svaly sú ťažšie ako tuk.

alzbeta3016

dobreuz to ti pride vela? 63 kil? mne sa to doteraz videlo v pohode ako som napisala nemam velke brucho a rifle nosim 36...ale ked na tej stranke vyskocilo ze mam vysoku hmotnost a ohrozujem svoje zdravie tak som sa zlakla dost