Co so suchymi a kuceravymi vlasmi?

Slaninnka

Viete co,ja mam tez kucerave vlasy a tiez sa nicia kadecim a uz som vyskusala vsetko mozne aj nemozne,od vajicok az po drahe masky a jedine co pomohlo a dodnes pomaha udrziavat pekne vlnky v perfektnom stave je zastrihavanie.Mala som sice dlhe kucerave vlasy ale strasne suche,stiepili sa a proste hroza a nic uz nespomahalo,tak som zasla ku kadernicke nech mi to ostriha-verte mi,ze mi to bolo sakra luto,ale uz nebola ina cesta.A vlasy su uplne ine,ozili,ozdraveli,skrasnelli,skuceraveli sa znova ako kedysi a tak teda som sa naucila ze ked sa uz raz tie konce vysusili tak ich nic nezachrani a zbytocne odoberaju energie celym vlasom,takze pravidelne zastrihavam konceky o par centimetrov.Ten kusok co mi vzdy odstrihen si nik nevsimne a aj tak rychlo dorastie spet a vlasy su stale krasne.

leknonavode

tak asi to vyskusan aj ja ..... uvidim ci mi to pomoze alebo nie ... ja uz normalne uvazujem nad tym ze si dam oholit hlavu lebo ja s mojimu vlasmi nemozem urobit ziadny uces proste nic....

palomino

leknonavode, ja pouzivam Pantene hydrating curls, sampon aj kondicioner a kamoska mi kupila serum od Redken, pouziva sa po umyti vlasov a krepovatenie som mala hrozne, teraz len pruzne a krasne kucery.

leknonavode

zavidim ze ste si nasli svoju znacku samponov .... ja som vyskusala okrem pantene vsetko a nic stale mam vlasy skarede suche krepovite a tvrde ako droty ... a este k tomu spravili sa mi lupiny ktorych sa neviem zbavit ... co sa tyka tych zltok a oliv . oleja na vlasy ... skusala som to asi 5 krat a po umyti to bolo katastrofalne ... take droty ako potych 5tich pouzitiech som nikdy nemala ...

baku

ja mam tiez kucerave vlasy, resp.teraz uz skor vlnite.. neviem preco ale kazdy mam inej dlzky,, neprehanam.. niektore su aj o 5-7 sm kratsie ako tie druhe, fakt mi kazdy rastie inak.. aj obocko.. :) a suche su samozrejme tiez.. ja pouzivam zabaly z cisteho olivoveho oleja a uz sa mi temer vobec nestiepia, predtym to bolo hrozne.. viete mi poradit daco na objem alebo aby mi drzali kucery pekny tvar ?

elahop7

mne zasa šampony z avonu vyhovujú na 100%.Každý sa pýta čo používam že mám také pekné zdravé, lesklé vlásky.

angeles

ten fructis sa vola regeneraci a lesk...no a este som chcela...ja zboznujem Avon asi moja naj kozmetika ale tie sampony fakt nedoporucujem...avon ma hrozne sampony pa

angeles

urcite pouzivaj kondicioner bez neho ani na krok...najlepsie sampony a kondicionery Gliss Kur...a hlavne vlasy ucesat iba ked si ich umyjes potom uz nerozcesavat...a dobry gél, najlepsie su z Nivei...uvidis ze bude v poriadku

ewka

ja mam ties suche kucerave vlasy a umyvam si ich kazdy den....najprv si ich umyjem samponom(to je jedno akym na sampone az tak nezalezi dolezitejsi je kondicioner)ale neumyvam si cele vlasy ale iba korienky lebo ked si umyjem cele vlasy tak ich mam hrozne suche potom si dam kondicioner teraz mam fructis na dlhe suche vlasy a potom ked ich mam uz take suchsie trochu tak si na ne nastriekam kondicioner glisskur taky dvojfarebny ten je super a potom si ich necham uz len volne vyschnut a mam celkom pekne vlasky potom a take jemne a trochu sa aj lesknu