Co so suchymi a kuceravymi vlasmi?

aeshly

uk... počula som, že Loreal KERASTASE ELASTO CURL je super aj ty si o ňom písala. Objednávaš cez net? na akej stránke? možno by som aj skúsila.

aeshly

krempa... ak výrazom, že fial. gliss k. nefunfuje myslíš to, že po ňom nemáš rovné vlasy, tak je to tak, šampón ti vlasky nevyrovná, čo si. Ale ja osobne i napriek tomu som s týmto šamp. spokojná. Vlasy síce nevyrovná, ale uľahčí žehlenie a efetk po žehl. dlho vydrží. Vlasy po ňom nie sú mastné a pekne sa lesknú, tak ja som spokojná.

aeshly

súhlasím s gliss kur - om, prípravky tej sady sa i mne najviac osvedčili a vlásky sú po umytí krásne lesklé.

ivon.j

Ahojte, tak aj sa sa teda pridam, tiez mam kucerave vlasy. Z mojich skusenosti:Pytate sa na radu, ake sanpony pouzivat, ale to si podla mna kazda musi vyskusat sama, aky sampon a balzam je pre vase vlasy najlepsi, pretoze ako povedala kadernicka zhrozena s hrebenom v ruke,citujem ,, kucerave vlasy maju svoju strukturu a tie su proste take ake pisete, suche a lamu sa,, aj ked priznavam, ze iny sampon ako ruzovy od Glis kur a hned aj balzam s perletou nepouzivam. Hlavne po umyti vlasov so samponom si dat na vlasy aspon 30 minut balzam, dat do uteraku a sacku, najlepsie by bolo keby boli v teple. Vlasy cesat iba s balzamom a nie kefou, ale jednozubkovanym hrebenom, velmi jemne a pomaly, casto si ich nefarbit a nevystavovat slnku, taktiez nie je dobre ich davat do gumicky, raz za cas podstrihnut, ale lepsie je ich podstrihnut doma ako u kadernicky, lebo ta vam ostiha vzdy viac ako by ste chceli :}} taktiez je dobre jest vela obilnin, ryb, zeleniny, orechov, toto vsetko ako tak prispieva, ale podla mna, aj tak mozme robit pre nase krasne kucerave huste vlasy co sa len da..no oni uz su proste take a s tym asi nic nespravime..

jaja_17

baby a mate odskusany ten novy sampon od gliss kur taky fialovy asia newem co...vraj vyrovnava ale newem newem...skusali ste?

cholup

taktiez suhlasim s pouzivanim kozmetiky gliss kur :).. tiez som sa dala ostrihat,lebo mi tie kucerave vlasy uz sli krkom no teraz sa uz nevim dockat kym narastu :)...sampon pouzivam garnier a celkom som s nim spokojna..... sice je s kucerami vela starosti,ale nemenila by som ich :)maju svoje caro :))

dannkaa1

No ja mám tiež kučeravé vlasy... a poviem vám, že by som ich nevymenila...aj keď ma občas chytia fázy, že si ich vyžehlím a podobne... ale to len zriedkavo... :)Mne najviac vyhovuje vlasová kozmetika do Gliss kur... ale to samozrejme veľmi individuálne... Ale myslím si, že pre kučeravé vlasy je najdôležitejšia starostlivosť u kaderníčky a dobrej kaderníčky, pretože s takými vlasmi je veľa roboty a kaderníčka musí správne odhadnúť ako vlasy na daný strih zareagujú a ako "vyskočia" hore :) Ale aj tak si myslím, že baby, ktoré ich majú kučeravé a pravidelne si ich žehlia robia chybu... pretože brčky vám zaručia to, že nikdy nebudete tuctové:) a to predsa každej ide :)

anjelik

Ahojte=)
Ja mam tiez kucerave a suche vlasy..kucerave vlasy by sa nemali fenovat lebo sa este viac vysusuju.Ja si davam po kazdom umyti na vlasy CURL DESIGNER-taky akoby gel,je lahky,nemasti a je na krepovite vlasy, pekne vonia a lesknu sa mi kucery,som s nim velmi spokojna,je ho dostat len v kadernictve.Dalsiou moznostou na regeneraciu vlasov je zabal z olivoveho oleja,funguje to!pa