Co so suchymi a kuceravymi vlasmi?

aeshly

trixy4@azet.sk... odpísala som ti na tú adresu, tak mi môžeš odpísať, ael iba ak na in mail, lebo na pokec nechodím. takže asi tak.

aeshly

trixy4... tak ja teraz neviem, čo mám kúpiť. Buď ten gliss kur ružový alebo niečo od matrixu. ALe niečo už určite. a ten vosk od nivei mám aj ja a je super, len ja ho dávam veľa. juj.

trixy4

aeshly.....ten vosk je znacky Nivea...je drahy ale dobry...pouzivaj len na suche vlasy ale nie vela.a vlasy fenuj co najmenej.

trixy4

aeshly.....ja som nebola spokojna so zltym a ten 19..proteinmy nebola som s nim spokojna,nerobil mi dobre,mala som pocit ze ich nemam take vzdusne.a propo ten ruzovy Glisskur v spreji ma v sebe take trblietky,ze sa ti pekne lesknu vlasy a vyzeraju zdravsie.ja pouzivam asi 1 rok sadu ruzoveho Glisskuru a nemenila by som za nic na svete.ak mozes tu je moja emailova adresa:trixy4@azet.sk

aeshly

trixy4... aha, tak už s určitosťou viem, že si nemyslela fialový gliss kur, ale ružový v tej predchádzajúcej téme :).

Mám teraz ten prob., že vlasy sa mi menia na slamu, používala som síce penové tužidlo na zvýraznenie kučier od l´oréal, ale mám pocit, že to mi ešte viac vysušilo vlasy, tak som sa ho zbavila a idem si kúpiť nejakú tú kúru. Dám na teba, ak odporúčaš ružový na kučierky. Ale ešte by som sa opýtala - žltý gliss kur na zničené vlasy si nemala? ja áno a tiež bol dobrý, ale na zničené je aj ten s 19 - timi proteínmi, no nemala som ho, tak nevieš aký je? Ale asi predsa len vyskúšam ružový.

Čo sa týka vosku na zvýr. kučier aký máš? Počula som, že dobrý je od matrix - u, tkaý zelený, ale je drahý, tak keď už mám doň investovať, tak si ho preverím.

Inak ak chceš môžeš mi napísať na mailovú str. Budem rada.

aeshly@inmail.sk

trixy4

Ahojte.Ja mam dlhe,vlnite vlasy a su aj suche.Velmi dobre skusenosti mam s Glisskurom-ruzovym.Pouzivam sampon,kondicioner,sprej aj masku.Moje vlasy su ine,take vlacnejsie a zdravsie.Predtym boli ako slama,nezdrave. A na zvyraznenie kucer pouzivam rozne znacky.No odporucila by som vosk na zvyraznenie kucer.

aalicaa

nezehlite ani nefenujte si vlasy este viac si ich znicite. radsej si najdite super kadernicku a zvolte spravny strich a pouzivajte pripravky na kucerave vlasy. tie ich zvyraznia len nezehlite a nefenujte lebo budete mat na hlave slamu

aeshly

breky... no a nemám prob., žeby mi spodné vlasy vždy spľasli, ale bude to asi tým, že mám skôr kratšie vlasy ako dlhé. Ale u teba môže bYť príčinou práve tvoja dĺžka vlasov po pás si myslím.

aeshly

breky... takže k tvojmu príspevku:
- máš naozaj dlhé vlasy, čo ti aj tak trošku závidím, ale ak tvrdíš, že sú už suché a roz. konč., tak si ich daj trošičku podstrihnúť, nemusíš veľmi, len trošku, uvidíš, slásky ti to pekne oživí a zas ti rýchlo dorastú.

- súhlasím s tým, že je lepšie si vlasy umyť večer a nechať ich počas noci voľne vyschnúť ako fénovať ich, lebo to ich veľmi zničňí, dokonca som čítala ako radil jeden kaderník, že kučeravé či vlnité vlasy by sa nikdy nemali fénovať priamo fénom, keď tak jedine dizufénom.

- žehličky a fény ničia vlasy, ale niektoré viac, iné menej a niektoré zas takmer vôbec. to ti vravím z vlastnej skúsennosti. Mám remingtonku, žehlím si vlasy každý deň a výrazne mi vlasy neničí. Čo je pokrok, keď si to porovnám s mojou predošlou etou.

breky

ja mam tiez kucerave vlasky, dlhe po pas ale velmi vazne rozmyslam o skrateni, pretoze su suche a mam rozstiepene konceky. najvacsia chyba mojho zivota bola, ze som namiesto vecerneho umyvania zlenivela a spolahla sa na fen:CC:C:C ked som si ich umyla na vecer a nechala volne vyschnut, rano boli uzasne leskle a kucierky mali pekny tvar takze vobec nesuhlasim s trvdenim nizsie, ze to vlasy znici. vlasy znicia akurat tak zehlicky a feny:C uz nikdy viac:D inac neviem ci aj vy mate taky problem ale moje spodne vlasy vzdy splasnu, a kym sa poobede vratim domov, uz su skoro rovne:D mate aj vy takyto problem? mam taky pocit ze vrchne vlasy utlacaju spodne:D