Co so suchymi a kuceravymi vlasmi?

lucinka281

Mam huste kucerave vlasy,mojim velkym problemom je ich rozcesat,su velmi suche,pravidelne ich raz za mesiac dam skratit no chvilku je ok,ale casom sa opat zblaznia.vyskusala som uz skoro vsetku kozmetiku,od samponov,kondicionerov az po masky, od pantene az po gliss kur,ale nic moc.prirozena farba je hneda ale mam blond melir.budem velmi rada ak mi pomozete.dakujem

zuzkaaaaaa

poradil by mi niekto prosim nejaku ucinnnu masku na vlasy? mam ich krepovite ale strasne.. a vlny su skarede =´(

natalika

prosim vas poradte mi co mam so svojimi vlasmi robit lebo ich mam strasne suche a poskodene od zehlicky a predovsetkym su kucerave az vlnite a maju siroky objem tak neviem co s nimi robit

doremi

ja som mala dlhe kucerave a dost poskodene vlasy a co som spravila?dala som sa ostrihat.mam sice vlasy len ponize usi,ale velmi pekny asymetricky strih.a podla mna nic tak nepomoze vlasom ako prestrihavanie,najma pre tie,kt.maju velmi huste vlasy a velky objem/aj ja som mala/ale teraz je to 1000krat lepsie.ktora nazbiera odvahu,nech skusi.

lubca

caute, no ja mam kuceravu hrivu a dlhuuuuuuu, co ma velmi tesi, niekedy som mala velmi suche vlasy a strasne postiepene a jednoducho nezdrave, az som si ich ostrihala a vyzerala som ako debil, ale dorastly co som velmi rada, este som ich take dlhe nemala to vazne, a mozem povedat ze si ich pravidelne kazdy mesiac podstrihujem, jednoducho vezmem noznice a konce poodstrihujem, a tiez si myslim ze pouzivanie kur od gliskuru je super, mne to fakt pomaha, sampon sice pouzivam Heden shoulders mentolovy a potom si dam nezmyvatelnu kuru od gliskuru a asi tak po 10 min. si rozcesem vlasy a mne to pomaha, no tej kury zasa nesmie byt vela a hlavne ma byt nanesena na koneky vlasov, nie je to ani narocne na cas ani na peniazky........no to podstrihovanie koncov je vlemi dolezite

bebe1

baku: to som -neskor- aj pochopila:-) .. ale aj tak. ... je to hlupost, si myslim:-) ... vlhke vlasy su krehke...nachylne.. a rano??? nechcem ani nidiet to vrabcie hniezdo.... .. Zeby toto pridavalo na lesku a kvalite vlasov ?? neviem ... neviem... . mne sa osvedcili žltky plus olivovy olej plus citron ... ci harmancek ... .

baku

bebe1
ta holka to nemyslela tak, ze vlasy nechat zabalene v uteraku ale ze rozprestries uterak na vankus aby sa ti nezamokril a lahnes si.. jasne ze inak by sa zdusili..

bebe1

poodle: nechapem! ist spat s mokrou hlavou????? to som este nezazila!!! Ved tym vlasom musi byt tolko hodin v uteraku hrozne... sparene. .. nedychaju ... a navyse ... mokre vlasy su krehke... lahsie sa lamu ... a v noci sa mrvis... presuvas ... etd ... neviem si tuto tvoju radu predstavit v praxi.. .

poodle

holky len par veci vam k tomuto poviem... neviem ako ste na tom s upravou vlasov po umyti ale pocas umyvania je podstatne podla mna hlavne pouzit aspon nejaky kondicioner alebo masku. Mne vacsinou staci len jedno z toho, prehananie nepomoze viac nez obycajne davky. Ale najdolezitejsie je podla mna to co urobite s vlasmi potom. Hlavne si ich PROSIM neceste! tym to uplne zabijete! ani ked su este mokre. jedine pri/po zmyvani samponu. potom si dajte kondicioner alebo masku a uz sa na tu kefu ani nepozrite! U mna to je jedine co mi berie objem.A teda este posledna rada: strasne vela ludi si vlasy umyva cez den a susia si ich fenom. Nechapem na co! to zoberie vsetok lesk ktory ziskate tymi vasimi drahymi pripravkami.Jedina cesta/aspon u mna ako spolahlivo nadobudnut objem a lesk je spat s mokrou hlavou. date si uterak, rozprestriete vlasy tie sa cez noc krasne roznomerne ususia a vy mate krasny objem leskle vlasky a usetreny cas;) inak perfektne kury na kucerave vlasy su fakt od glisskuru len ked si ich date vela pri korienkoch tak vam zas uberu objem...