Červené fľaky na žaludi

Príspevok v téme: Červené fľaky na žaludi
kajo/15/

Dobrý deň z ničoho nič sa mi asi na polke žaludi objavil červený fľak , pri pohľade zblizka veľa maých červených bodiek a na vnutornej strane predkožky mám par červenych vyražiek podobných akné.Žalud je citliva na dotyk , je to asi virusoveho povodu , lebo včera som to ešte nemal.Poraďte mi prosim čo mam robit lebo som hypochonder a k tomu sa ešte hambím ist na urologiu

nie CJ

stale ten zalud je cervenyyyyyy. je to roztiahnute (ten flak) jak keby som parku jebol na chodbu. Ani sestra nevie pomoct a to je vystudovana doktorka mlady pani a dami aj ked dami asi ne. Uz mam kver nachystani na stole a pekne na mna caka. guyovia ked nepomozete tak sa odjebem. cas bezi guyz.

Cotozaseje

CJ :DDDDDDD moja reč houmie. Najlepšie je že mam podobny problem už tri mesiace a nikto mi s tym nevie pomocť. Keby to zbada nejaka baba tak ma pošle do p...

CJ

Dobrej skurvenej mam takeho cerveneho guya na zaludi nejak tam oxiduje. na dotyk citlive af a ma to tak trochu zruzuje. asi mi zhori dick. vcera som to ukazal tereza a skoro sa so mnou rozisla. asi si svojho cwongla oceknem. takto nemozem zit. akoze flacik jarabacik aint cool my nigga. inak mohli by ste mi helfnut dikec.

Qlar3

Dobrý deň mám na zaludi červené fľaky a také ranky a nejaké biele Výtoky vie niekto poradiť ako sa toho zbaviť a občas to aj svrbí prosím pomôžte

aDS

mne na to pomaha framikoin mi ostal po operacii nosu tusim je na predpis a namacat do kamilkoveho caju vlazneho
prvykrat sa mi to stalo prave v tej nemocnici ked mi operovali nos bolo vtedy skuvene teplo tak zrejme zo zaparenia plus slaba imunita ochorole som tam
odvtedy sa mi to vratilo bohuzial vacsinou ked niekam dlho cestujem sedis v aute a potia sa ti gule a potom mam flaky na zaludi

strieborný paolo

jediný liek je koloidne striebro 3xdenne nastriekat a je po probleme dobre zožene Trenčín0903947920

sico

Prosim vas poradte mi mam na zaludy cerveny fliacik newiem co to je a na urologiu sa hambim ist a mam z vnutornej strany na predkozke male vyrazcicki co to moze byt ???

duricko

dobry mam na zaludi take cervene bodki a na kozi ked si ju stiahnem tak mam popukanu kozu a velmy to boli aj stipe su to ako ranky a este ho mam zacervenany scoho to moze byt prosim pomozte mi........dakujem

xxxgxxx

ja to mam tiez a dosiel som na to ze to je z farebnych - ovocnych kondomov. pouzivam nato antibakterialni mydlo viac krat denne. canesten mi nezabera ale dobra je calciova mast.