Červené fľaky na žaludi

Príspevok v téme: Červené fľaky na žaludi
kajo/15/

Dobrý deň z ničoho nič sa mi asi na polke žaludi objavil červený fľak , pri pohľade zblizka veľa maých červených bodiek a na vnutornej strane predkožky mám par červenych vyražiek podobných akné.Žalud je citliva na dotyk , je to asi virusoveho povodu , lebo včera som to ešte nemal.Poraďte mi prosim čo mam robit lebo som hypochonder a k tomu sa ešte hambím ist na urologiu

ctiby

Ja som mal tiez. je to s nedostatocnej higieny. ne ze by ste si necistili penys alebo takale trenki sa za den spotia aniekedy ich treba menit castejsie za den. PROSTE JE TO O HYGIENE.

richo

aj mne sa z nicoho nic objavili cervene vyrazky, alebo skor ranky, zbadal som to az dnes pri kupeli, ked sa mi postavil akoby mi popraskala na zaludi koza alebo co a trocha tiekla krv, teraz to vyzera ako par malickych vyrazok, ako ked sa to trocha prezenie so sexom. moze to byt len z kozmetiky? alebo sa mam bat choroby? pred par mesiami som sa rozisiel s priatelkou,myslim ze jej nemozem verit co sa tyka vernosti,... poradte, tesne pred rozchodom sme sa liecili zo zapalu mocovych ciest, ktory som dostal od nej, mohlo to byt nieco ine, alebo len prehanam,

varkol

Ahoj aj ja mam nieco podobne ked si nehonim tak mi to az tak nevidno ale ked si vyhonim tak mam cely zalud obodkovany take malilinke bodky su na nom a pris svetle sa lesknu a mam taku akokeby vyschnutu hnusnu kozu na zaludi poradte a este som nemal sex a kus ma to aj svrbi niekedy

anonymus

tie cervene flaky na zaludi mozu byt zapaloveho povodu moj manzel to mal a bol prelieciny antibiotikami a umyval si to borovou vodou odvtedy ma pokoj a nestriedat partnerky