Červené fľaky na žaludi

Príspevok v téme: Červené fľaky na žaludi
kajo/15/

Dobrý deň z ničoho nič sa mi asi na polke žaludi objavil červený fľak , pri pohľade zblizka veľa maých červených bodiek a na vnutornej strane predkožky mám par červenych vyražiek podobných akné.Žalud je citliva na dotyk , je to asi virusoveho povodu , lebo včera som to ešte nemal.Poraďte mi prosim čo mam robit lebo som hypochonder a k tomu sa ešte hambím ist na urologiu

ahm

bud je to alergia na ovocne(resp. farebne) kondomy alebo to mohla sposobit partnerka sama pri oralnom styku... vela muzom sa to moze objavit vacsinou po piatkovych veceroch, kde sa nechaju oralne uspokojit opitymi dievcatmi, ktore predtym niekde za krickom zoseba dostavaju alkohol a kedze zvratky obsahuju kyselinu zaludocnu, tak pri styku s vami to zalud podrazdilo.

lpo

ja mam tiez 3cervene fliaciky na zaludi.Nesvrby ani vytoky nemam.aj ked nemam sex aj ked mam sex nemiznu.nechal som si spravit vsetky mozne testy i krvne na vsetky mozne pohlavne choroby na ktore sa u nas da testovat.A lekari mi povedali,ze som na 100percent zdravy a ze to je urcite alergia na prezervativ.Zahada je ta,ze sa mi to objavilo len tento rok a pohlavnym zivotom zijem uz viac ako 7rokov.Mam trvali vztah a nestriedam.Takze je to asi vo vzduchu.Pouzivam na to Chamomilla (kamilky)lekar odporucil a nic.Tolko o nasich lekaroch.Ak niekto vie nieco lepsie ci blizsie tak nach sa ozve.papa

fero3328

evka24 aky vytok ja som nic o vytoku nepisal? a ani ma to nesvrbi no dakedy kusok ja si zalud umyvam obycajnim mydlom teras som si kupil tekute midlo dufam ze to pomoze

evka24

Zmeny na pokozke mozu but priznakom z agresivneho mydla(PH balancovane je lepsie alebo specialne na umyvanie genitalii)nebavlneneho alebo tesneho oblecenia. Podla mna svrbenie a vytok zo zaluda je potrebne liecit teda navsteva lekara je nutna a taktiez ak nechcete byt roznasacom moznej choroby. Vas doctor vam moze odporucit muza lekara ked sa hanbite. a nakonciec co je horsie 10 minut navsteva doctora alebo denne psychologycke a fyzicke trpenie?