Červené fľaky na žaludi

Príspevok v téme: Červené fľaky na žaludi
kajo/15/

Dobrý deň z ničoho nič sa mi asi na polke žaludi objavil červený fľak , pri pohľade zblizka veľa maých červených bodiek a na vnutornej strane predkožky mám par červenych vyražiek podobných akné.Žalud je citliva na dotyk , je to asi virusoveho povodu , lebo včera som to ešte nemal.Poraďte mi prosim čo mam robit lebo som hypochonder a k tomu sa ešte hambím ist na urologiu

dfsfsd

a vyzera to ako ladovec :D ale ako fakt neviem co to je mam take malilinke vyrazky na tom a ked si dohonim tak ich je lepsie vidno a niekedy to aj svrbi a pouzivam canesten uz asi 5dni a nepomaha to pls pomozte

anonymus

kua aj ja to mam.. asi je cosi vo vzduchu... vobec neviem ako sa mi to tam dostalo... mam to prvy krat... cim to mam natierat? :)

fero3321

Ahoj aj ja mam nieco podobne ked si nehonim tak mi to az tak nevidno ale ked si vyhonim tak mam cely zalud obodkovany take malilinke bodky su na nom a pris svetle sa lesknu a mam taku akokeby vyschnutu hnusnu kozu na zaludi poradte

chasos

a ako casto si to mam natierat mam doma canesten a pokolko dni by mi to malo prejst??? a fakt nemam pouzivat na zalud to mydlo??